دانلود پاورپوینت استمداد از قوای آسمانی اسرار و رازهای موفقیت

15نوامبر - by adminProj - 0 - In معماری
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
پاورپوینت استمداد از قوای آسمانی اسرار و رازهای موفقیت

قسمتی از متن :

استمداد از قوای آسمانی

اصولی که در موفقیت انسان ها موثر است: چگونه فکر کنید چگونه عمل کنید, چگونه به نیروی عظیمی که خداوند در وجود شما قرار داده است دست یابید و چگونه تمام لحظات زندگی خود را با طراوت و شادکامی بگذرانید.

احساس خوشبختی شما در ذهن شماست چگونه باید این زن را کنترل کرد. با این حال شما کارهایی را که مربوط به اعمال زمینی است را میدانید.

ما در اینجا ابر نیروی دیگری را معرفی میکنیم و آن ابر نیرو استمداد از قوای آسمانی است.

فقط از تکنیکهای زمینی برای حل مشکلات خود استفاده کند اگرچه به موفقیت می‌رسد, اما نسبت به فردی که هم از قوای آسمانی کمک می طلبد و هم از قوای ذهنی و زمینی بسیار محدودتر است. بگذارید بی پروا تر با شما صحبت کنم گاهی اوقات انسان تلاش خود را می‌کند و تمام قوانینی را که باید رعایت کند و نیز می‌داند اما هنوز هم مشکل دارد. انگار تمام راه ها و درها بر روی او بسته شد زیرا راه های رسیدن رحمت الهی به وی مسدود شده است. پرواضح است که این مسئله علتی دارد و باید علت را کشف کرد. پیگیری مطالبی که برای شما می نگاریم متوجه این مشکلات می شوید و سعی می کنیم حل این بحران ها را نیز برای شما بگوییم

 

خداوندا ای محبوبه من ای هستی عزیز من تو خود از مکنونات قلبی من آگاهی و هدف مرا میدانی یاریم کن ای تنها یاور همگان از تو می خواهم چنان جاذبه های سینمایی همگی مست این حقایق الهی شوند و از تو می خواهم به عزت و جلال خودت که هر که این مطالب را میخواند با توسل به ذات احدیت تو مشکلش حل شود آمین یا رب العالمین.

خداوند تبارک و تعالی برای بهتر زندگی کردن بشر قرآن را نازل کرد.

و در آن خاصی را به ودیعه نهاد که متاسفانه اکثر افراد از آن ناگو هستند و قرآن را تنها در طاقچه خانه هایشان گذاشته اند و یا در مراسم تدفین از آن استفاده می کنند.

طبیعتاً به محض اینکه آوای خوش قرآن به گوش آنها می رسد آنها به یاد اموال و قبرستان می‌افتند و همین امر باعث دوری آنها از آثار و برکات و معجزات این کتاب الهی بی‌نظیر می شود, زیرا ضمیرناخودآگاه آنان با شنیدن آوای قرآن به یاد عذاب و سختی و ناراحتی می افتد.

 

 

فهرست مطالب : 

استمداد از قوای آسمانی اسرار و رازهای موفقیت

استمداد از قوای آسمانی

آیات قرآن کریم

اسرار آیات و سوره های قرآن

اسماء الهی و اسماء بعضی از ملائکه مقرب خداوند

غول و چراغ جادو
موکلین آیات الهی
خواص اذکار الهی چیست؟
نیروهای غیبی
خواص اذکار الهی
وسعت رزق و فراوانی و فزونی معیشت

 

عنوان : پاورپوینت استمداد از قوای آسمانی اسرار و رازهای موفقیت

فرمت : pptx

تعداد صفحات : ۵۰

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.