دانلود پاورپوینت اسرار موجود در کلام در قانون جذب

15نوامبر - by adminProj - 0 - In معماری
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
پاورپوینت اسرار موجود در کلام در قانون جذب

قیمت : ۱۸۹۰۰

خرید و دانلود

قسمتی از متن :

اسرار موجود در کلام

اکثر مردم از قدرت کلام خود بی‌خبرند و هر چه به زبانشان بیاید آن را ادا می کنند و نمی دانند که با کلام شان ممکن است چه بر سرشان بیاید. در اینجا لازم است بدانیم که چگونه از کلام خود بهره ببریم و برای موفقیت روز افزون خود از آن کمک بگیریم. چه بسا بسیاری از گرفتاری ها را خودمان با زبانمان به سرمان می‌آوریم و پشت سر هم چوبه زبانمان را می خوریم.در اینجا باید به این قانون فیزیک اشاره می کنیم.هر کلام و حرف شما که از زبانتان جاری می‌شود انرژی است که از شما ساطع شده و بر کل کائنات تاثیر می گذارد و باز به خود شما برمی گردد درست مانند بومرنگی که آفریقایی‌ها برای شکار پرندگان از آن استفاده می‌کنند. کی وقتی آن را به هوا پرتاب می کنند دوباره به طرف پرتاب کننده برمی‌گردد.

پس باید این قانون را دانست که هر آنچه آدمی بر زبان می آورد همان را به سوی خود جذب خواهد کرد. افرادی که از این موضوع باخبر اند به هنگام گفتگو هایشان بسیار مراقب اند تا کلامی را که به ضررشان باشد به کار نبرند نیز مراقب واکنش کلامشان هستند. زیرا می دانند که همواره نیروهای غیبی برای آدمی سرگرم کارند. یکی از بدترین واژگانی که اکثر مردم هنگام گپ زدن و موقعی که به هم می رسند آن را بر زبانشان جاری می‌کنند این است که می‌گویند وضع خیلی بد است ,کاسبی کساده است اوضاع خراب است, چیزی در نمی‌آید, کارمان رونق ندارد ,نمی دانند که با گفتن این کلمات به ضمیر ناخودآگاه ایشان پیام منفی دادند به کل کائنات سیگنال منفی ارسال کرده‌اند و وزرا با زبان خودشان و بدتر کرده‌اند.

البته اوضاع اقتصادی تعریفی ندارد ولی با به کار بردن این واژه ها آیا اوضاع تغییر می کند؟ البته که نه فقط به یکدیگر موج منفی داده ایم لذا از این به بعد بایستی یاد بگیریم که هرگز پایه چنین صحبت هایی نشینیم, زیرا چیزی جز درد و زیان و اینکه انرژی ما را بگیرد و ما را افسرده کند فایده ای ندارد. قطعاً شما در اطراف خود با افرادی برخورد کرده اید که همواره از همه چیز می نالند. از همه چیز شکایت دارند و با الفاظ خود نیروهای منفی را به سوی خود جذب می کنند. مکیدن توصیه می شود آنها را از پیامد عمل شان آگاه کنید و سعی کنید پای صحبت‌های آنها ننشینید  کی برای شما نیز زیان آور است.

 

فهرست مطالب : 

اسرار موجود در کلام
انرژی مثبت
تولید و کلام خوب
برای دیگران بد نخواهید

متافیزیک و امواج منفی

کائنات و جهان هستی
قانون کارما و رابطه آن با عدم موفقیت انسان
قانون بخشایش و رابطه آن با موفقیت
قدرت کلام ما یعنی همه چیز
قدرت کلام مثبت و منفی
قانون جذب، قانون سلامتی، زندگی و قانون قدرتمند جهان هستي
احساسات و فركانس ارتعاشي
اهميت به كارگيري درست كلمات
این قانون زندگي است که افكار مشابه همدیگر را جذب کنند

 

عنوان : پاورپوینت اسرار موجود در کلام در قانون جذب

فرمت : pptx

تعداد صفحات : ۵۶

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.