دانلود پاورپوینت اصول ترکیب احجام خالص با یکدیگر

15نوامبر - by adminProj - 0 - In معماری
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
پاورپوینت اصول ترکیب احجام خالص با یکدیگر

قیمت : ۱۰۹۰۰

خرید و دانلود

پاورپوینت اصول ترکیب احجام خالص با یکدیگر شامل ۳۱ اسلاید (ویژه رشته های مهندسی عمران و ساختمان) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید.

 

چکیده

یکی از راههای خلق فرمهای جدید ترکیب احجام خالص با یکدیگر است. در این بخش قصد داریم روش ها و اصول ترکیب احجام را برای شما توضیح دهیم. برای ایجاد فرم های جدید می توان از بسیاری از روش ها کمک گرفت. تعداد بسیار کمی از این روش ها در این بخش معرفی شده است. گاه ساده ترین راه برای ایجاد یک فرم جدید متصل کردن ۲ یا ۳ فرم اولیه به هم می باشد.

البته قطعاً هر کدام از فرم ها نماد یک سری از عملکردها هستند و انتخاب فرم را جهت می دهند. برای مثال فرم مکعب برای فضاهایی که نیازمند تمرکز هستند و فرم مکعبی خطی برای فضاهای اقامتی و آموزشی و فرم استوانه برای کاربری هایی که نیاز به تنوع دید و یا انتخاب جهت حرکت دارند مانند رستوران و لابی مناسب است.

حال شاید بتوان بسیاری از کاربری ها را با کنار هم قرار دادن فرم ها پیشنهاد داد البته این گونه طراحی نیازمند زمینی باز و بدون محدودیت است. مناسب است ابتدا خطوط اصلی و تقاطع قطرها و ۱/۲ ، ۱/۳، ۱/۴ و ۱/۵ اضلاع فرم (خطوط طلایی) را مشخص کرده و سعی کرد در ترکیب فرم ها، خطوط خاص در امتداد هم یا روی هم و یا حتی عمود بر هم قرار گیرند.

 

فهرست:

اصول ترکیب احجام خالص با یکدیگر
برش زدن احجام
قرینه سازی
کشیدگی در احجام
حذف کردن بخشی از حجم

ایجاد شکست در احجام

تکرار و ایجاد ریتم در حجم
حرکت مقطع فرم حول یک محور
ترکیب صفحات
پخ زدن و گرد کردن کنج ها

 

عنوان: پاورپوینت اصول ترکیب احجام خالص با یکدیگر

فرمت: pptx

تعداد صفحات: ۳۱ اسلاید

تصویر پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت:

۲۰۱۶-۱۰-۲۶_۱۱-۴۸-۵۶

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.