دانلود پاورپوینت بررسی معماری مهدکودک Chuon Chuon Kim 2

18آوریل - by adminProj - 0 - In فنی و مهندسی معماری
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

دانلود پاورپوینت تحلیل معماری مهدکودک

دانلود پاورپوینت بررسی معماری مهدکودک Chuon Chuon Kim 2

مهدکودک Chuon Chuon Kim 2، یکی از برترین محیط های آموزشی شناخته شده در ویتنام می باشد.

یکی از ویژگی های مهم این مهدکودک، افزایش تعامل موثر و کارآمد بین کودکان و بزرگسالان است. نمای این مهدکودک و طراحی آن، یک ایده عالی و خلاقیتی فوق العاده به شمار می آید.

این طراحی، باعث ایجاد فضای مناسب و زیبا برای آموزش و تربیت و آرامش فکری کودکان شده است. این نکته که جزئیات یک محیط آموزشی در رشد فکری و پرورش ایده ای نو و خلاقایت کودکان موثر است بر کسی پوشیده نیست. ظاهر و نمای ساختمان این مهدکودک همانند ساختمان های بازی لگو طراحی شده که از آجرهای ساده ساخته شده و درعین سادگی و زیبایی منحصربه فرد خود، حجم چشم نوازی را ایجاد کرده است.

کلاس های درسی و هنری اطراف محوطه بازی به شکلی طراحی شده اند که مانند یک هسته مرکزی عمل میکنند. طراحی این کلاس ها به گونه ای است که جنب و جوش کودکان، فعالیت آن ها و  تمایل به آموزش را بالا ببرد.

هر طبقه طبق یک الگوی مشخص و متناوب برای افزایش ارتباط بین طبقات، کودکان را به حضور بیشتر در محیط و پذیرش آن به عنوان خانه دوم و افزایش خلاقیت درونی تشویق می کند.

باغی که در طبقه همکف قرار دارد، فضا و چشم انداز خارق العاده ای ایجاد نموده که هم از داخل و هم از خارج، قابل رویت است. و در ادامه طراحی چالش برانگیز این پروژه، فضاهای داخلی به بام سبز ساختمان متصل شده اند تا کودکان با هدایت به سمت بام سبز، یک فضای اکتشافی را تجربه کنند. همچنین تماشای منظره رودخانه سایگون، یک فرصت بصری عالی برای آرامش کودکان به شمار می رود. به طور قطع، این مهدکودک هرگز روح کنجکاو کودکان و بزرگسالان را متوقف نمی کند.

دانلود پاورپوینت تحلیل معماری مهدکودک Chuon Chuon Kim 2

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.