دانلود پاورپوینت تحلیل معماری موزه فردا سانتیاگو کالاتراوا

15نوامبر - by adminProj - 0 - In معماری
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

 

پاورپوینت تحلیل موزه فردا سانتیاگو کالاتراوا

قیمت : ۱۱۵۰۰

خرید و دانلود

این فایل شامل تحلیل موزه فردا اثرسانتیاگو کالاتراوا  در قالب پاورپوینت دارای ۳۴ اسلاید قابل ویرایش می باشد.این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است . این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن ودر پایان پیش نمایشی از اسلایدهای این پاورپوینت قرار داده شده است.

پاورپوینت تحلیل موزه فردا، سانتیاگو کالاتراوا ، ۳۴ اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

معمار
موقعیت
بررسی سایت موزه فردا سانتیاگو کالاتراوا
معرفی پروژه
کانسپت طرح موزه فردا سانتیاگو کالاتراوا
ویژگی های طراحی

ریزفضاهای موزه فردا سانتیاگو کالاتراوا

فعالیت های موزه
پلان طبقات موزه فردا سانتیاگو کالاتراوا
مقاطع
نما
و…

مختصری از متن:

موزه فردا در پیر مائو، یک سایت بسیار برجسته در منطقه بندر ریودوژانیرو است. این موزه و باغهای اطراف آن بخش مرکزی بندر پورتو ماراویلا – بندر شگفت انگیز، بزرگترین پروژه توسعه شهری در کشور و یکی از تعهدات احیای شهری را تشکیل می دهد که شهر ریو دوژانیرو در طی پیشنهاد موفق خود برای بازی های المپیک ۲۰۱۶ انجام داد.

عملیات شهری پورتو ماراویلا شامل احیای، توسعه مجدد و توسعه اقتصادی مساحت ۵ میلیون مترمربع مانند معرفی استاندارد جدید برای خدمات شهری، اجرای مجموعه جمع آوری سطل زباله، روشنایی خیابانی کارآمد، ساخت پیاده روها و خطوط دوچرخه و همچنین کاشت ۱۵۰۰۰ درخت است.

سانتیاگوکالاتراوا، معمار و مهندس عمران سرشناس اسپانیایی، در آخرین پروژه ی خود در سال ۲۰۱۵، طراحی، معماری و ساخت موزه فردا را در شهر ریودژانیرو برزیل به سرانجام رسانده است. موزه ی ای که دروازه ی آینده ی شهر ریو به شمار می رود. ساختمان این موزه، در حدود ۵۰۰۰ مترمربع مساحت دارد که برای برگزای نمایشگاه های دائمی و موقت مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

 

عنوان  : پاورپوینت تحلیل موزه فردا، سانتیاگو کالاتراوا

فرمت : ppt

تعداد صفحات : ۳۴

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.