دانلود پاورپوینت خواص سوره یاسین اسرار و رازهای موفقیت

15نوامبر - by adminProj - 0 - In معماری
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
پاورپوینت خواص سوره یاسین اسرار و رازهای موفقیت

قیمت : ۱۷۹۰۰

خرید و دانلود

قسمتی از متن :

خواص سوره یاسین

این مطالب و خواص از کتاب اذکار شفا و درمان یا گنجینه‌های اسرار گردآوری شده است
یاسین ۸۳ آیه و ۷۲۹ کلمه دارد. عایشه از رسول خدا صلی الله علیه و روایت کرده که در قرآن سوره ای هست که خواننده را شفاعت کند و شنونده را بیامرزد و آن یاسین است. فرموده است که خواننده اش را خیلی دنیا و آخرت فرا گیرد و این سوره دافعه و قاضیه است. صاحبش و بدی ها را دفع کند و حجت هایش را بر می آورد و هر که آن را بخواند برایش ۲۵ نویسند. فرمود: هر که سوره یاسین را در گورستان به خواند خدای تعالی و عذاب ایشان را آنروز تخفیف دهد و به عدد مردگان قبرستان برای او حسنات نویسند  و از  او سیئات محو کنند

رسول خدا به حضرت علی فرمودند: یا علی یاسین را بخوان که در آن ده برکت است گرسنه ای نخواند مگر سیر شود, تشنه‌ی نخواند مگر سیراب شود, بهره نخواندم مگر پوشیده شود و نه بی زنی که زن دار شود و نترسیدیم گریم نگردد و گریزی مگر شفا یابد و نه محبوس و زندانی مگر ها گردد و نه مسافری مگر سالم برگردد و نه مریضی مگر شفا یابد, نزد مرده ای خوانده شود مگر خداوند سیئات را از محو کند و گمراهی نخواند مگر راه یابد, و فرمود: هر کس آن را بنویسد و بیاشامد به درونش هزار و ۱۲ هزار و هزار یقین هزار و برکت و هزار رحمت داخل شود. و از او هزار درد و هزار غش کنده شود.

طریقه ی چنین است که باید شما جوهری از حل کردن زعفران در گلاب درست کنید و با قلم های فلزی مخصوص خطاطی آیات را بر روی صفحه پاک و سفید بنویسید و آن را در آب گلاب بشویید و بخورید

 

اشاره به سوابق قرائت سوره یاسین

هر کسی برای رضای خدا آن را بخواند تمامی گناهانش آمرزیده شود پس سعی کنید اگر برای یک بار هم که شده یک بار آن را در طول عمر خود بخوانید که همان یک بار شما را که باید می کند زیرا خداوند شفاعت سوره یاسین را رد نمی‌کند. الله اکبر و اگر کسی یک بار سیاسی را بخواند انگار کل قران را ۱۲ بر خط کرده است و به او ثواب ۱۲ ختم قرآن می دهند و هر بیماری که نزد او این سوره را بخوانند و هر حرفی از این سوره ده ملک نازل شود.

و نزد آن بیمار صف زده می ایستند و برای استقبال می‌کنند و اگر عجله او رسیده باشد وقت قبض روح حاضر شوند. تشییع جنازه کنند و خود ملایک برایش نماز میخوانند و او را دفن میکنند. هر که وقت احتضار بخواند یا دیگری برای او بخواند رضوان بهشت نظر آید و شربتی از شراب های بهشتی به او دهند و او را سیراب می کنند تا وقتی که از قبر بیرون آید سیراب باشد تا به بهشت رود.

 

فهرست مطالب : 

خواص سوره یاسین
اشاره به سوابق قرائت سوره یاسین
چگونه یاسین را ختم کنیم
ختم شماره ۱
ختم شماره ۲
ختم شماره ۳
خط شماره ۴
سوره یس ایه ۹
نام‌های دیگر سوره یس

آثار و برکات سوره يس

فضیلت و خواص خواندن سوره یس
تلاوت سوره یاسین توسط استاد عبدالباسط
یس و نام های دیگر

 

عنوان : پاورپوینت خواص سوره یاسین اسرار و رازهای موفقیت

برای دانلود این پاورپوینت در پایین صفحه روی دکمه خرید و دانلود کلیک کنید و این پاورپوینت ارزشمند را دریافت کنید.

فرمت : pptx

تعداد صفحات : ۵۰

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.