دانلود پاورپوینت روش برنامه ریزی کردن ضمیر با قانون جذب

15نوامبر - by adminProj - 0 - In معماری
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
پاورپوینت روش برنامه ریزی کردن ضمیر با قانون جذب

قیمت : ۲۳۰۰۰

خرید و دانلود

قسمتی از متن :

روش برنامه ریزی کردن ضمیر

گفته شده که بیش از ۹۵ درصد از افعال ما مربوط به ضمیر ناخودآگاه است که با روشهای کارکرد آن و قدرت نامحدود ای که نیروی درونی دارد.

حال باید بتوانیم آهسته آهسته گفت که نیروی درونی را باز کنیم تا به آن دسترسی داشته باشیم. یکی از این روش ها نوشتن جملات تاکیدی مثبت و تکرار آنهاست. ای را برای ناخودآگاه تکرار معنی ندارد به هر بار که تکرار شود برای آن پیام و سیگنالی جدید محسوب می شود. باید جملاتی را که مینویسیم به آنها ایمان داشته باشیم و آنها را در جاهایی که مرتباً به چشم می‌خورد بگذاریم تا به مرور زمان برای مان باور به سازد زیرا اساس دستیابی به هر چیزی باور داشتن به آن است.

 

این روش در حال حاضر شاید برای افرادی که آگاهی زیادی در این علوم ندارند امری مسخره و پیش پا افتاده باشد اما بدون اغراق یکی از تاثیرگذارترین کارها در موفقیت انسان و کامیاب شدن در زندگی است که برای اهل فن آثار آن مشهود است.

زمانی که شما این جملات را می خوانید بایستی در خوردن آن شور و شوق ایجاد کنید انگار که خواسته های شما به شما داده شده است زیرا انسان تنها آن چیز را می تواند به دست آورد که خود را در حال ستاندن آنلاین ببیند. حضرت عیسی علیه السلام گفته است: چیزی را که در حال عبادت از خدا سوال می کنید یقین بدانید که آن را یافته به شما عطا خواهد شد. چگونه برآورده می شود را کنار بگذارید که این حرف ها مربوط به ذهن استدلالی و نیمکره چپ مغز می باشد حال که شما با بعد دیگر وجود خودتان آشنا شدید حرف هایی نظیر از کجا و چطور مفهوم ندارد.

و بیشتر راه شما را سد می‌کند. خداوند حربه هایی دارد و خواهش شما را از جایی برآورده می‌کند که عقل هیچکس به آن نمی رسد.

 

راههای اسرارآمیزی وجود دارد که فقط مخصوص خداوند است. بعضی از افراد وقتی می خواهند دعا کنند برای خداوند تعیین تکلیف می‌کنند که از کدام راه آنها برآورده می شود یعنی برای خداوند چارچوبی را در نظر می گیرند که بایستی خواسته آنها در آن چارچوب برآورده شود. برای خداوند قید و بند و حدود مشخص می‌کنند در صورتی که این کاری بسیار عبث و بیهوده است. آن این است که شما به خداوند توکل کنید و فقط خواسته های خود را بخواهید اینکه از چه راهی برآورده شود را به خداوند حکیم واگذار نمایید, و بدانید که بهترین راه را برای شما انتخاب خواهد کرد زیرا خداوند معجزات خود را به شیوایی اسرار آمیز محقق می‌کند.

 

فهرست مطالب : 

روش برنامه ریزی کردن ضمیر
طرح الهی یعنی چه؟
ضمیر ناخودآگاه چیست؟

برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه

برنامه ریزی ذهنی
ضمیر ناخودآگاه شما نیز فریاد می زند
فرایند برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه
هدف گذاری قبل از برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه
تکنیک برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه
انگیزه سازی درونی
توقعات
دانش و منابع معتبر
تعاریف مقدماتی برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه
ارتباط با ضمیر ناخودآگاه جهت پاکسازی آن
فرمان به ضمیر ناخودآگاه
عبارات تاکیدی مثبت
هیپنوتیزم
پیام های پنهان ذهنی
خودباوری و پیشرفت

 

عنوان : پاورپوینت روش برنامه ریزی کردن ضمیر با قانون جذب

فرمت : pptx

تعداد صفحات : ۹۶

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.