دانلود پاورپوینت قانون جذب و اسرار و رازهای موفقیت

15نوامبر - by adminProj - 0 - In معماری
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
پاورپوینت قانون جذب و اسرار و رازهای موفقیت

قیمت : ۲۱۰۰۰

خرید و دانلود

قسمتی از متن :

قانون جذب یا جاذبه

قانون جذب یکی از مهمترین قوانینی است که در موفقیت انسان نقش بسزایی دارد و مفهوم آن این است که شما به هر چه فکر کنید آن را به سمت خویش جذب خواهید کرد. اگر تمرکز خود را روی موفقیت بگذارید موفقیت به سمت خویش جذب خواهد کرد ولی اگر مدام به شکست فکر کنید بدانید که کائنات آن را برای شما به ارمغان خواهند آورد. ابتدا به مفهوم کائنات می پردازیم:
چیزی غیر از خودتان و خداوند کائنات می گوییم تمام چیز ها غیر از خداوند و خودتان برای شما کائنات محسوب می شود. از انسانهای دیگر گرفته تا میز و صندلی، اتومبیل، دریا، رود و ستارگان، ملائک، اجسام و بانکها و…

 

کائنات در کل هوشمند است چون در کائنات حیات و زندگی موج می‌زند و هرچیزی که حیات داشته باشد از مرتبه از روح نیز برخوردار است. ( یسبح لله ما فی السموات و ما فی الرض): در آسمانها و زمین است تسبیح گوی خداوند است.

لذا هرگونه فکر و اطاعت اشاره‌ای است به کل کائنات که برای شما چه کاری انجام دهد. چراغ جادو را در ذهن خود مجسم کنید که غول چراغ به شما می گوید ارباب شما چه می خواهید؟ تا برای شما انجام دهم با دانستن اینکه کل کائنات از سنگ ها و دریا ها و رودها گرفته تا کهکشان ها دارای روحیه و انرژی است و با آگاهی از دانستن اینکه انرژی هوشمند است می‌توان فهمید که کائنات به نحوه تفکر و ارتعاشات ذهنی انسان عکس‌العمل نشان می‌دهد.

 

پس یادتان باشد روز به بعد از کل کائنات باید طلب یاری کنیم و با همسو و سازگار شدن با کائنات مانند شناگری باشیم که در جهت جریان رود شنا می کند و سعی کنیم تا انرژی کمتری از خود هدر دهیم و علاوه بر آن در مقابل کائنات مقاومت نکنیم تا انرژی خود را از دست ندهیم. فضای اطراف ما انواع مختلفی از امواج را در خود دارد مانند امواج, رادیو ,بی سیم, ماهواره ها ,تلویزیون رادار و موبایل و غیره.برای دریافت این انواع نیاز به گیرنده های مناسب داریم تا قسمتی از این امواج را که به آن نیاز داریم جذب کنیم. با تنظیم گیرنده می‌توانیم موفق به جذب موج و انرژی نهفته در آن شویم.

شانس و بخت پول و ثروت نیز مانند انرژی و موج اطراف ما جریان دارد و اگر بتوانیم گیرنده وجودی خود را به گونه‌ای تنظیم کنیم خواهیم توانست این انرژی ها را به طرف خود هدایت کنیم. اگر به چگونگی انجام این کار آگاه باشیم می توانیم به راحتی و بدون کوشش زیاد این امواج را به سوی خود جذب کنیم. انسان اگر به چیزی عشق ورزد آن را به دست می آورد و اگر چیزی را محکوم کند آن را از دست خواهد داد.

 

فهرست مطالب :

قانون جذب یا جاذبه
قانون جذب چیست؟
چگونه قانون جذب کارش را انجام می دهد؟

مراحل قانون جذب چیست ؟

مرحله اول استفاده از قانون جذب: تصمیم گیری
مرحله دوم استفاده از قانون جذب: درخواست کردن
مرحله سوم استفاده از قانون جذب: تجسم کردن
مرحله چهارم استفاده از قانون جذب: شکرگزاری کردن
قانون جذب رویاها یا همان قانون جذب کائنات چیست ؟
اهمیت قانون جذب
قانون جذب یعنی چه ؟ ( تعریف قانون جذب به زبان ساده)
اما به نظر شما آیا قانون جذب راست است یا دروغ ؟
پاسخ به تمام ابهامات درباره عملکرد قانون جذب
چگونه قانون جذب را فعال کنیم؟
یک روش موثر در کنترل افکار
مراقب جادوی کلمات باشید
برخی از سوالات رایج در مورد قانون جذب
قانون جذب چگونه عمل میکند؟
چگونه افکارمان را کنترل کنیم؟
از کجا بفهمیم در حال جذب خواسته هایمان هستیم؟

چگونه پول و ثروت جذب کنیم؟

چقدر طول میکشد به آرزوهایمان برسیم؟

 

عنوان : پاورپوینت قانون جذب و اسرار و رازهای موفقیت

فرمت : pptx

تعداد صفحات : ۸۱

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.