مسابقه فروش فایل در فایل ناب با ۳ میلیون تومان جایزه نقدی

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

کسب درآمد از فروش فایل

مسابقه فروش فایل در فایل ناب با ۳ میلیون تومان جایزه نقدی

در چهاردهمین مسابقه فایل ناب بدون قرعه کشی تا ۳,۱۰۰,۰۰۰ تومان جایزه نقدی دریافت کنید و با افزایش امتیازات خود یک هاست و دامنه رایگان هدیه بگیرید و همچنین خدمات طراحی سایت وردپرسی خود را بصورت رایگان از ما دریافت کنید.

چهاردهمین دوره مسابقات فایل ناب با عنوان کسب درآمد فراتر از انتظار از فروش فایل برگزار خواهد شد. در این جشنواره فروشندگان فایل می توانند با آپلود فایل های خود در سایت فایل ناب و همچنین فروش فایل هایشان در این سایت، امتیاز خود را افزایش داده و بدون قرعه کشی جوایز نقدی و غیرنقدی این مسابقه را دریافت نمایند.

نکات مهم در خصوص جوایز مسابقه فروش فایل در فایل ناب

  • جوایز بدون قرعه کشی پرداخت می شود و فقط کافیست که تعداد فایل هایی که ثبت می کنید و تعداد فروش فایل های شما به حد تعیین شده برسد.
  • هیچ محدودیتی در تعداد نفرات برنده وجود ندارد و همه افرادی که به امتیازات مشخص شده برسند، جوایز تعیین شده را دریافت می کنند.
  • جایزه نقدی چهاردهمین مسابقه فایل ناب تا ۳,۱۰۰,۰۰۰ تومان برای هر نفر است.
  • علاوه بر جوایز نقدی، هدایای دیگری نیز دریافت خواهید کرد که شامل رپورتاژ رایگان، هاست یک ساله رایگان، دامنه ir رایگان و طراحی سایت وردپرسی رایگان خواهد بود.

زمان مسابقه فایل ناب

مدت مسابقه فروش فایل در این دوره ۳ ماه (از ۱ آبان ۱۴۰۱ تا ۳۰ دی ۱۴۰۱) است که فروشندگان فایل می توانند با آپلود حداقل ۵۰ فایل در سایت فایل ناب، یک رپورتاژ آگهی تبلیغاتی رایگان دریافت کنند. ضمنا شما فروشندگان فایل این فرصت را دارید که تعداد فایل های بیشتری را آپلود کنید و امتیازات خود را افزایش دهید و تا ۳,۱۰۰,۰۰۰ تومان از هر کدام از سایت های فایل ناب و درآمد برتر، جایزه نقدی دریافت کنید. (جمعا ۶,۲۰۰,۰۰۰ تومان)

برای کسب اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید:

مسابقه فروش فایل

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.