پاورپوینت آشنایی با المانهای ساندویچ پانل

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

پاورپوینت آشنایی با المانهای ساندویچ پانل

 

 پاورپوینت آشنایی با المانهای ساندویچ پانل

دسته: معماری
فرمت فایل: pptx
حجم فایل: ۱۲۹۱ کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: ۱۰۱

پاورپوینت آشنایی با المانهای ساندویچ پانل در ۱۰۱اسلاید قابل ویرایش با فرمت pptx

قیمت فایل فقط ۹,۵۰۰ تومان

خرید

آشنایی با المانهای ساندویچ پانل

با توجه به وسعت کشور ایران و شرایط اقلیمی متفاوت در نواحی مختلف این سرزمین لازم است روشهای ساختمان سازی متناسب با ویژگیهای خاص منطقه ای تدوین و به مورد اجرا گذاشته شود .

نظر به اینکه این کشور روی یکی از کمربندهای فعال زمین لرزه در جهان قرار دارد لذا ایجاد سازه های مقاوم و امن از اولویت خاصی برخوردار است . بررسی نیاز کشور به واحدهای مسکونی نشان می دهد که با توجه به بافت جوان نیروی انسانی هر ساله به حدود ۶۰۰۰۰۰ واحد مسکونی جدید نیاز هست که روشهای سنتی ساخت جوابگوی بخش محدودی از این نیاز می باشد .

علاوه بر نیازهای جدید ، کیفیت ضعیف ساخت باعث استهلاک سریع ساختمانهای موجود شده که این امر باعث افزایش نیاز به ساختمان سازی جدید می شود ؛ همچنین به مقوله مقاوم سازی سازه های موجود نیز باید توجه لازم مبذول گردد .

. با توجه به نیازهای وسیع ذکر شده و لزوم بهبود کیفیت تولید ساختمان همانطور که در غالب کشورهای بزرگ نیز متداول است باید روشهای تولید صنعتی ساختمان بطور جدی مورد توجه قرار گیرد . یکی از این فنون مطرح شده در دو دهه اخیر استفاده از صفحات ساندویچی متشکل از دو لایه بتن مسلح با شبکه جوش شده و یک لایه پلی استایرن است که در برخی طرحهای ساخت مسکن در ایران به کار گرفته شده است .

در این مقاله سعی بر این بوده که بیشتر با ضوابط آئین نامه ای اجرای این نوع ساختمانها آشنا شویم و برای تکمیل بحث ، فیلم مستندی از نحوه اجرای عملـی چنین ساختمانهایی تهیـه و ضمیمه ایــن بحث کرده ایم . اگر توجه کافی به مجموعه ایـن پروژه شود متوجــه خواهیم شد کــه بعضی از بحث های آئین نامه ای بطورکامل در اجرا پیاده نمی شود که دلایل متعددی از جمله محدودیت های اجرایی و غیره دارد .

قیمت فایل فقط ۹,۵۰۰ تومان

خرید

برچسب ها : پاورپوینت آشنایی با المانهای ساندویچ پانل , پاورپوینت آشنایی با المانهای ساندویچ پانل , دانلود پاورپوینت آشنایی با المانهای ساندویچ پانل , دانلود بررسی پاورپوینت آشنایی با المانهای ساندویچ پانل , بررسی پاورپوینت آشنایی با المانهای ساندویچ پانل , آشنایی با المانهای ساندویچ پانل , تحقیق المانهای ساندویچ پانل , مقاله ساندویچ پانل , ساندویچ پانل , پروژه , پژوهش , مقاله , جزوه , تحقیق , دانلود پروژه

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *