پاورپوینت انباشت سرمایه و توسعه‌ ی فقر

۲۹آبان - توسط مرضیه رستمی - 0 - در اقتصاد علوم انسانی
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

پاورپوینت انباشت سرمایه و توسعه‌ ی فقر

 

پاورپوینت انباشت سرمایه و توسعه‌ ی فقر

دسته: اقتصاد
بازدید: ۱ بار
فرمت فایل: pptx
حجم فایل: ۶۵۷ کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: ۵۸

پاورپوینت انباشت سرمایه و توسعه‌ ی فقر شامل ۵۸ اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان اقتصاد کاربرد دارد

قیمت فایل فقط ۹,۸۰۰ تومان

خرید

پاورپوینت انباشت سرمایه و توسعه‌ ی فقر

پاورپوینت انباشت سرمایه و توسعه‌ ی فقر شامل ۵۸ اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان اقتصاد و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

در این مبحث به تحلیل تأثیرات اقتصادی ـ اجتماعی جهانی شدن سرمایه‌ داری بر كشاورزان، تولیدات كشاورزی و تغییر تركیب طبقات اجتماعی پرداخته شده است. مهم‌ترین دگرگونی اجتماعی كه نیمه دوم قرن بیستم را برجسته می‌كند آن است كه نسبت طبقات اجتماعی پایین‌ از كمتر یك چهارم به بیشتر از یك دوم جمعیت افزایش یافته است. بنابراین جهانی شدن به تشدید نابرابری‌ها و «توسعه فقر» می‌انجامد و باید به جست‌وجوی سیاست‌های بدیل «آزادسازی اقتصادی» پرداخت. جنبش‌های اجتماعی كه اخیراً در منازعات اجتماعی درگیر شده و هدفشان تلاش برای ایجاد «جهانی دیگر» و جست‌وجو برای یك «جهانی‌سازی بی‌بدیل» است، باید برای درافكندن یك گفت‌وگوی تئوریك اصل، ابتدا خود را از حصارهای ویروس لیبرالیسم آزاد كنند.

امروزه گفت‌وگو درباره‌ی «فقر» و ضرورت كاهش گسترده‌ی آن، به گفتمانی رایج تبدیل شده است اما به شناخت مكانیزم‌های اجتماعی و اقتصادی كه باعث تولید فقر می‌شوند توجهی نمی‌شود، هر چند ابزارهای علمی و تكنولوژیكی ریشه كن كردن آن هم اكنون نیز در دسترس است.

سرمایه‌داری و مسأله كشاورزی

تمامی جوامع ماقبل مدرن، جوامع كشاورزی بوده‌اند. تولید این جوامع به وسیله‌ی نظام‌هایی معین و منطقی ـ اما نه منطق حداكثر سازی بازگشت سرمایه كه بر سرمایه‌داری در جوامع تجاری حاكم است ـ قاعده‌مند شده بود. در حال حاضر، كشاورزی سرمایه‌داری مدرن كه شامل هر دو خانواده‌ی ثروتمند و بزرگ كشاورزان و شركت‌های كشت و صنعت كشاورزی با حمله‌ای گسترده، وارد جنگ با تولیدات كشاورزی جهان سوم شده است می‌شود.

و …

فهرست مطالب

مقدمه

سرمایه‌داری و مسأله كشاورزی

مسأله كارگران جدید

طبقات پایین با ثبات

طبقات پایین متزلزل

مهم‌ترین دگرگونی اجتماعی

پایان

عنوان : انباشت سرمایه و توسعه‌ی فقر

فرمت : پاورپوینت

حجم : ۶۶۰ کیلوبایت

تعداد صفحات : ۵۸

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

پاورپوینت انباشت سرمایه و توسعه‌ ی فقر

قیمت فایل فقط ۹,۸۰۰ تومان

خرید

برچسب ها : پاورپوینت انباشت سرمایه و توسعه‌ ی فقر , پاورپوینت انباشت سرمایه و توسعه‌ ی فقر , دانلود پاورپوینت انباشت سرمایه و توسعه‌ ی فقر , پاورپوینت رایگان انباشت سرمایه و توسعه‌ ی فقر , دانلود پاورپوینت رایگان انباشت سرمایه و توسعه‌ ی فقر , پاورپوینت فقر جهانی چیست , دانلود پاورپوینت فقر جهانی چیست , پاورپوینت مفهوم فقر جهانی چیست , دانلود پاورپوینت مفهوم فقر جهانی چیست , پاورپوینت فقر جهانی انباشت سرما

.

کاربر عزیز در صورت تمایل می توان برای دیدن تمام محصولات رشته اقتصاد از این سایت دیدن فرمایید . 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *