پاورپوینت بانک جهانی چیست

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

پاورپوینت بانک جهانی چیست

 پاورپوینت بانک جهانی چیست

دسته: علوم اجتماعی
فرمت فایل: pptx
حجم فایل: ۴۲۱ کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: ۳۷

پاورپوینت بانک جهانی چیست شامل ۳۷ اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم اجتماعی کاربرد دارد

 

قیمت فایل فقط ۸,۸۰۰ تومان

خرید

پاورپوینت بانک جهانی چیست

پاورپوینت بانک جهانی چیست شامل ۳۷ اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم اجتماعی، علوم سیاسی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

بانک جهانی، نام واقعی آن بانک بین المللی ترمیم و توسعهInternational Bank for Recounstractional and Development)) است که مهمترین سازمان بین المللی است که در خصوص تأمین وتوسعه اقتصادی ممالک در حال رشد جهان فعالیت دارد.

عواملی وجود دارد که با ماهیت فعالیتهای بانکی مغایرت دارد مثل: نوع سهامداران، ماهیت سهام ، عدم قبول سپرده و وامهای کوتاه مدت  و به دلایلی میتوان نام بانک را به آن داد که : در این موسسه اعطای وام ،ضمانتنامه ها ، انتشار اوراق قرضه و . . . انجام می گیرد.

اهداف بانک جهانی

هدف اولیهاز تأسیس بانک کمک مالی به بازسازی و ترمیم کشورهایی بود که در جنگ جهانی دوم خسارت دیده بودند. لازمهاعطای وام از طرف بانک این بود که بانک متقاعد شود که وام جهت افزایش بهره وری کشور وام گیرنده و اطمینان از اینکه توانایی بازپرداخت وام را دارد.هدف اصلی بانک جهانی این است که برای طرحهای عمرانی یا بازسازی که جنبه تولیدی داشته باشد به اعطای وام یا تضمین وام بپردازد. بانک جهانی در تمام دوره فعالیت خودظرفیت وام دهی نسبتاً پایین و سیاست اجرایی محافظه کارانه ای دارد بطوری که نرخ بهره بانک جهانی از نرخ بهره بازار کمتر است.

اهداف بانک جهانی طبق ماده اول اساسنامه :

و …

فهرست مطالب

مقدمه
اهداف بانک جهانی
سرمایه و منابع بانک
منابع مهم تأمین منابع مالی بانک جهانی
جنبه هایی که بانک برای بررسی و تحلیل یک طرح در نظر می گیرد
تأمین مالی بانک جهانی
عوامل محدود کننده حجم وام دهی بانک
نحوه مشارکت ایران در تأسیس صندوق بین المللی پول و بانک جهانی
پایان

عنوان : بانک جهانی چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : ۴۲۴ کیلوبایت

تعداد صفحات : ۳۷

قیمت فایل فقط ۸,۸۰۰ تومان

خرید

برچسب ها : پاورپوینت بانک جهانی چیست , پاورپوینت بانک جهانی چیست , دانلود پاورپوینت بانک جهانی چیست , پاورپوینت رایگان بانک جهانی چیست , پاورپوینت تعریف بانک جهانی , پاورپوینت معرفی بانک جهانی , پاورپوینت آشنایی با بانک جهانی , دانلود بانک جهانی چیست , بانک جهانی چیست , تحقیق بانک جهانی چیست , پروژه بانک جهانی چیست , دانلود پاورپوینت تعریف بانک جهانی , دانلود پاورپوینت معرفی بانک جهانی

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *