پاورپوینت برنامه ریزی آموزشی چیست

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

پاورپوینت برنامه ریزی آموزشی چیست

 

پاورپوینت برنامه ریزی آموزشی چیست

دسته: علوم تربیتی
بازدید: ۵ بار
فرمت فایل: pptx
حجم فایل: ۲۸۲ کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: ۴۱

پاورپوینت برنامه ریزی آموزشی چیست شامل ۴۱ اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم تربیتی کاربرد دارد

قیمت فایل فقط ۸,۸۰۰ تومان

خرید

پاورپوینت برنامه ریزی آموزشی چیست

پاورپوینت برنامه ریزی آموزشی چیست شامل ۴۱ اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان علوم تربیتی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

انسانها در نیل به اهداف و خواسته هایشان طرحها و نقشه هایی را پی ریزی می کنند. اما در عمل بعضی از خواسته ها به واسطه طرح های بکاررفته شده براورده می شوند. ولی بعضی از خواسته ها در نیل به هدفهای مورد نظر دچار شکست می شوند.

طراحی معمولا به سه شکل صورت می گیرد. برخی از طرحها بر اساس آرزو و خیال و برخی دیگر سرسری و شتابزده ، سطحی ، عجولانه و یا واقع بینانه تامل و حساب شده اتخاذ می گردد. اما در عمل طرحها و نقشه هایی برآورده می شوند که بر اساس واقعیات ، دوری از تخیلات و رویاها و با تامل و تفکر طراحی می شوند.

تعریف

به طور کلی به فرایند طراحی و نقشه کشیدن برای نیل به اهداف برنامه ریزی می گویند که می تواند بصورت واقع بینانه یا آرزویی و خیالی طراحی گردند. برای برنامه ریزی تعاریف متعددی ارائه شده است.

برنامه ریزی: عبارت از فراگرد تعیین و تعریف اهداف سازمانی و تدارک دقیق و بیشابیش اقدامات و وسایل که تحقق اهداف را میسر سازد.

برنامه ریزی: یعنی پیش بینی و تدارک وسایل برای آینده

برنامه ریزی:یعنی رعایت راه و روش تعیین شده آینده است.

برنامه ریزی: عملیاتی خواهد بود که به تولید برنامه منجر خواهد شد.

برنامه ریزی: عبارت از بکاربردن امکانات و استفاده از منابع به مناسب ترین روش جهت رسیدن به اهداف مطلوب و نهایتا در تعریفی جامع از برنامه ریزی می توان گفت:

برنامه ریزی جریانی است مداوم-حساب شده و منطقی جهت دار و دورنگر به منظور ارشاد و هدایت فعالیت های جمعی جهت رسیدن به هدفهای مطلوب.

و …

فهرست مطالب

مقدمه

تعریف

مفاهیم موجود در برنامه ریزی

مراحل برنامه ریزی

تعریف برنامه ریزی آموزشی

پایان

عنوان : برنامه ریزی آموزشی چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : ۲۸۴ کیلوبایت

تعداد صفحات : ۴۱

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

پاورپوینت برنامه ریزی آموزشی چیست

قیمت فایل فقط ۸,۸۰۰ تومان

خرید

برچسب ها : پاورپوینت برنامه ریزی آموزشی چیست , پاورپوینت برنامه ریزی آموزشی چیست , دانلود پاورپوینت برنامه ریزی آموزشی چیست , پاورپوینت رایگان برنامه ریزی آموزشی چیست , دانلود پاورپوینت رایگان برنامه ریزی آموزشی چیست , دانلود برنامه ریزی آموزشی چیست , برنامه ریزی آموزشی چیست , تحقیق برنامه ریزی آموزشی چیست , دانلود تحقیق برنامه ریزی آموزشی چیست , پروژه برنامه ریزی آموزشی چیست , دانلود پروژه برنامه ریزی

.

کاربر عزیز در صورت تمایل می توان برای دیدن تمام محصولات رشته علوم تربیتی از این سایت دیدن فرمایید . 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *