پاورپوینت بیمارستان کودکان سوزو چین

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
دسته: معماری
فرمت فایل: pptx
حجم فایل: ۵۶۲۳ کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: ۲۹

دانلود فایل پاورپوینت بیمارستان کودکان سوزو چین ، در حجم ۲۹ اسلاید قابل ویرایش ، همراه با یک هدیه ویژه این بیمارستان ۹۴۸۰۰ متر مربع مساحت دارد و دارای ۶۰۰ تخت است در این پروژه ۷۰۰۰ متر مربع را برای درمانگاه و اوژانس وتصویر برداری و پشتیبانی در نظر گرفته اند.

قیمت فایل فقط ۵,۵۰۰ تومان

خرید

پاورپوینت بیمارستان کودکان سوزو چین ، در حجم ۲۹ اسلاید قابل ویرایش ، همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:
این بیمارستان ۹۴۸۰۰ متر مربع مساحت دارد و دارای ۶۰۰ تخت است در این پروژه ۷۰۰۰ متر مربع را برای درمانگاه و اوژانس و تصویر برداری و پشتیبانی در نظر گرفته اند.
همچنین عناصر دیگری از قبیل تدریس و تحقیقات برای دانسجویان تاسیسات دولتی مسکن کارکنان یک مرکز جدا برای بیماری های عفونی و پارکینگ برای ۸۰۰ اتومبیل در نظر گرفته شده است.
از قرن ها پیش بادبادک بچه ها را خوشحال میکرده و اعتقاد بر این است که در چین بادبادک از ۲۸۰۰ سال پیش قدمت داشته رنگ های روشن و اشکال آن در آسمان همیشه موجب شادی و تعجب کودکان در تمام سنین میشده به گونه ای که کودکان از گذشته با دیدن این رنگ ها شاد شده و درد های خود را فراموش میکردند

در بیمارستان سوزو هم از همین بادبادک ها استفاده شده است به گونه ای که در طراحی این مجموعه بیمارستان مانند یک باد بادک بزرگ است که از مناطق باغ و بازی اوج میگیرد به گونه ای که با این طراحی بیمارستان از آفتاب و باران در امان میماند و این طراحی موجب محافظت در برابر نور شدید میگردد و اضافه کردن رنگ ها به این ساختمان موجب لذت کودکان و خانوادهای آن ها میشود.
و…

فهرست مطالب:
مشخصات بیمارستان
ورودی های بیمارستان
معماری و فضاهای بیمارستان
دیاگرام روابط فضایی
نماهای بیمارستان
نقشه های بیمارستان

این فایل با فرمت پاورپوینت در ۲۹ اسلاید قابل ویرایش با کیفیت و افکت مناسب جهت ارائه های کلاسی تهیه شده است.

هدیه محصول:
فایل word معماری بیمارستان(۱۶ صفحه)

قیمت فایل فقط ۵,۵۰۰ تومان

خرید

برچسب ها : پاورپوینت بیمارستان کودکان سوزو چین , دانلود پاورپوینت بیمارستان کودکان سوزو چین , بیمارستان کودکان سوزو , پاورپوینت بیمارستان کودکان , پاورپوینت بیمارستان کودکان سوزو چین , بیمارستان کودکان , پاورپوینت بیمارستان کودکان سوزو , بیمارستان , معماری بیمارستان

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *