پاورپوینت بیوتکنولوژی کشاورزی چیست

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

پاورپوینت بیوتکنولوژی کشاورزی چیست

 

پاورپوینت بیوتکنولوژی کشاورزی چیست

دسته: اقتصاد
بازدید: ۱ بار
فرمت فایل: pptx
حجم فایل: ۵۹۳ کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: ۴۸

پاورپوینت بیوتکنولوژی کشاورزی چیست شامل ۴۸ اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان اقتصاد کاربرد دارد

قیمت فایل فقط ۸,۸۰۰ تومان

خرید

پاورپوینت بیوتکنولوژی کشاورزی چیست

پاورپوینت بیوتکنولوژی کشاورزی چیست شامل ۴۸ اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان اقتصاد ، کشاورزی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

بیوتکنولوژی کشاورزی مجموعه ای از تکنیک های علمی کاربردی در توسعه وپیشرفت گیاهان وحیوانات ومیکروارگانیسم هاست .برپایه شناخت DNAدانشمندان راه حلهایی را جهت پیشرفت در تولیدات کشاورزی ارایه دادند.با توانایی در شناخت ژن های موثر بر محصولات خاص ونیز توانایی به کار گیری بسیا ردقیق این چنین خصوصیات ,بیوتکنولوژی توانایی اصلاح گران را در ایجاد محصولات و حیوانات خاص ارتقا میدهد.بیوتکنولوژی پیشرفت هایی را ارایه میدهد که امکان آن با روش های قدیمی برای گونه مربوطه وجود ندارد .

چگونگی بکارگیری بیوتکنولوژی کشاورزی

مهندسی ژنتیک:دانشمندان به دانش چگونگی انتقال ژن ها از یک ارگانیسم به ارگانیسم دیگر دست یافتند.این دانش را اصلاح ژنتیکی (GM),مهندسی ژنتیک (GE) ویا پیشرفت وتوسعه ژنتیکی می نامند.صرف نظر از نام آن این فرایند امکان انتقال خصوصیات مفید وکارآمد (همانند مقاومت در برابر بیماری )را با تزریق ژن (DNA) از یک ارگانیسم به گیاه, حیوان ویا میکرو ارگانیسم می دهد.در حقیقت تا به امروز همه محصولات ارتقا یافته از طریق انتقال DNA اغلب معروف به محصولات GM و یا GMO جهت مساعدت کشاورزان در افزایش بهره وری از طریق کاهش خطرات وصدمات محصول از علف های هرز ,بیماری هاوحشرات ارایه شده است.

و …

فهرست مطالب

مقدمه
چگونگی بکارگیری بیوتکنولوژی کشاورزی
تاریخچه کاربرد بیوتکنولوژی در کشاورزی وتولیدات غذایی
-تاثیرات اقتصادی واجتماعی بیوتکنولوژی کشاورزی
پایان

عنوان : بیوتکنولوژی کشاورزی چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : ۵۹۶ کیلوبایت

تعداد صفحات : ۴۸

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

پاورپوینت بیوتکنولوژی کشاورزی چیست

قیمت فایل فقط ۸,۸۰۰ تومان

خرید

برچسب ها : پاورپوینت بیوتکنولوژی کشاورزی چیست , پاورپوینت بیوتکنولوژی کشاورزی چیست , دانلود پاورپوینت بیوتکنولوژی کشاورزی چیست , پاورپوینت رایگان بیوتکنولوژی کشاورزی چیست , دانلود پاورپوینت رایگان بیوتکنولوژی کشاورزی چیست ,پاورپوینت تعریف بیوتکنولوژی کشاورزی , دانلود پاورپوینت تعریف بیوتکنولوژی کشاورزی , پاورپوینت مفهوم بیوتکنولوژی در کشاورزی , دانلود پاورپوینت مفهوم بیوتکنولوژی در کشاورزی , دانلود بی

.

کاربر عزیز در صورت تمایل می توان برای دیدن تمام محصولات رشته اقتصاد از این سایت دیدن فرمایید . 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *