پاورپوینت تابع تولید چیست

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

پاورپوینت تابع تولید چیست

 

پاورپوینت تابع تولید چیست

دسته: اقتصاد
بازدید: ۱ بار
فرمت فایل: pptx
حجم فایل: ۱۵۱ کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: ۶۴

پاورپوینت تابع تولید چیست شامل ۶۴ اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان اقتصاد کاربرد دارد

قیمت فایل فقط ۹,۸۰۰ تومان

خرید

پاورپوینت تابع تولید چیست

پاورپوینت تابع تولید چیست شامل ۶۴ اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان اقتصاد ، کشاورزی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

تابع تولید یک مفهوم کاملاً فیزیکى است و به‌طور ساده رابطه بین ستاده و نهاده‌هاى تولید را نشان مى‌دهد. این تابع بیانگر حداکثر محصولى است که از ترکیبات مختلف نهاده‌هاى تولید به‌‌دست مى‌‌آید. در این تعریف هم مقدار محصول و هم مقادیر نهاده‌ها به‌صورت فیزیکى بیان مى‌شود. البته تابع تولید در شرایط تکنولوژیکى معینى تعریف مى‌شود. به بیان دیگر این تابع به‌عنوان مفهوم اصلى در اقتصاد، یک روش سیستماتیک براى نشان دادن رابطه بین مقادیر مختلف یک نهاده یا عامل تولید که براى استفاده یک محصول مى‌تواند به‌کار رود، با محصول یا ستاده است. تعریف اخیر را مى‌توان بدین‌گونه نیز بیان کرد که تابع تولید نشان‌دهنده مقادیر یک محصول است که با استفاده از مقادیر مختلف یک نهاده متغیر به‌‌دست مى‌آید. علاوه بر این مى‌توان گفت که این تابع ‘قانون نسبت‌ها’ (Laws of Proportion)، را توضیح مى‌دهد. به این معنى که تبدیل عوامل تولید به محصولات در یک زمان معین توصیف مى‌شود. همچنین این تابع تکنولوژى یک واحد تولیدى (یا کل اقتصاد) را نشان مى‌دهد.

در بعضى موارد به تابع تولید، تابع تبدیل (Transformation function)، نیز گفته مى‌شود. ولى به هر حال این تابع بیانگر نرخ تکنیکى (Technical Rate)، است که در آن یک یا چند نهاده به محصول مشخصى تبدیل مى‌شود.

همانند هر تابع دیگر، تابع تولید را نیز مى‌توان به یکى از اشکال نمودار، جدول و یا یک فرم ریاضى بیان کرد. پس اگر مقدار نهاده‌هاى تولید را با Xi و مقدار محصول را با Y نشان دهیم، فرم کلى تابع تولید در کوتاه‌مدت به‌صورت زیر خواهد بود:

و …

فهرست مطالب

مقدمه

توابع تولید خاص در کشاورزی

قانون بازده نزولی

مفاهیم فیزیکی تولید

تولید کل

تولید متوسط

تولید نهائی

نواحی تولید

پایان

عنوان : تابع تولید چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : ۱۵۱ کیلوبایت

تعداد صفحات : ۶۴

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

پاورپوینت تابع تولید چیست

قیمت فایل فقط ۹,۸۰۰ تومان

خرید

برچسب ها : پاورپوینت تابع تولید چیست , پاورپوینت تابع تولید چیست , دانلود پاورپوینت تابع تولید چیست , پاورپوینت رایگان تابع تولید چیست , دانلود پاورپوینت رایگان تابع تولید چیست , پاورپوینت تعریف تابع تولید , دانلود پاورپوینت تعریف تابع تولید ,پاورپوینت مفهوم تابع تولید , دانلود پاورپوینت مفهوم تابع تولید , دانلود تابع تولید چیست , تابع تولید چیست , تحقیق تابع تولید چیست , دانلود تحقیق تابع تولی

.

کاربر عزیز در صورت تمایل می توان برای دیدن تمام محصولات رشته اقتصاد از این سایت دیدن فرمایید . 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *