پاورپوینت تحلیل آکواریوم سیاره آبی در دانمارک / گروه معماری ۳XN

14اکتبر - by adminProj - 0 - In معماری
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
پاورپوینت تحلیل آکواریوم سیاره آبی در دانمارک / گروه معماری 3XN

این فایل شامل تحلیل آکواریوم سیاره آبی در دانمارک  اثر  گروه معماری ۳XN می باشد.این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است . این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن ودر پایان پیش نمایشی از اسلایدهای این پاورپوینت قرار داده شده است. برای درک بهتر مطالب نیز از خطوط گرافیکی استفاده شده است.

 

مختصری از متن:

در اواسط دهه ۱۹۹۰ جسپر هرستد، که سرپرست آکواریوم بود، اولین ایده‌ها را درباره چگونگی طراحی آکواریومی جدید و مدرن ارائه داد. ساختمان قدیمی نیاز به بازسازی اساسی و کلی داشت که انجام دادن آن حتی بدون ساختن بخش‌های جدید، بسیار پرهزینه بود. توسعه بیشتر آکواریوم نیز با توجه به ویژگی‌های سایت و از نظر اقتصادی، امکان‌پذیر نبود و تاثیر چندانی بر افزایش جذابیت آکواریوم برای بازدیدکنندگان نداشت.

آنچه که مورد نیاز بود، احداث آکواریومی جدید در محلی دیگر با شیوه‌های ساخت و ساز جدید بود تا در نتیجه آن تجربیاتی جدید و فوق‌العاده برای بازدیدکنندگان از نسل‌های آینده خلق شود. جسپر هرستد از هیجان انگیزترین آکواریوم‌های دنیا دیدن کرد و از آن‌ها الهام گرفت. او این الهامات را با ایده‌های خودش برای طراحی یک آکواریوم دانمارکی کاملا جدید ترکیب کرد. اصولی که بعدها به پایه‌ای برای مسابقه بین‌المللی سیاره آبی، تبدیل شد.

آکواریوم ملی جدید دانمارک با الهام از شکل آب در حرکت بی پایان ، سیاره آبی به صورت یک گرداب بزرگ شکل می گیرد و خود این ساختمان داستان آنچه را که در انتظار است ، روایت می کند. مفهوم گرداب در روایتی درباره آب سرچشمه می گیرد ، و به عنوان یک تصویر ، به یکباره انتزاعی و فیگوراتیو است. این توجه را با تیغه های گرداب مشخص خود جلب می کند ، اما در عین حال ، به عنوان یک ساختمان ، بسته به زاویه دید ، مسافت و شرایط روز تغییر چشمگیری می کند.

 

پاورپوینت تحلیل آکواریوم سیاره آبی در دانمارک ، ۳۱ اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

تاریخچه آکواریوم دانمارک
ویژگی طراحی
گروه طراحی
مساحت
موقعیت
معرفی آکواریوم
مصالح نما
ویژگی های سایت
کانسپت طرح
بهره گیری از انرژی تجدیدد پذیر
ایده طراحی آکواریوم
ویژگی سقف
بررسی نما
ویژگی پلان
بررسی سازه
پلان
نماها
مقاطع
و…

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *