پاورپوینت تحلیل باغ موزه قصر تهران

14اکتبر - by adminProj - 0 - In معماری
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
پاورپوینت تحلیل باغ موزه قصر تهران

قیمت : ۱۲۹۰۰

خرید و دانلود

در این فایل باغ موزه قصرواقع در تهران دارای۴۸ اسلاید قابل ویرایش می باشد.این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است . این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد واین پاورپوینت برای دانشجویان رشته معماری کاربرد دارد.از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن ودر پایان پیش نمایشی از اسلایدهای این پاورپوینت قرار داده شده است. برای درک بهتر مطالب نیز از خطوط گرافیکی استفاده شده است.

 

مختصری از متن:

زندان قصر به صورت دایره ای طراحی شده بود به طوری که به دلیل این فضای خالی و بالکن هایی که با حفاظ های نرده ای پوشیده شده است، در تابستان به شدت گرم و در زمستان به شدت سرد می شدند و در واقعی معماری زندان خود عاملی برای فشار افزون به مهمانانش می گشت.

یکی از بخش های این باغ موزه، موزه تاریخ انقلاب اسلامی  ایران بوده که تصاویر از مبارزات مردم در دوران ستم شاهی پهلوی قابل مشاهده است. بخشی به موزه زندان مرتبط است که در آن، بازسازی عینی فضای زندان از اتفاقاتی که در آن دوران به وقوع پیوسته به نمایش در آمده است و هم فضایی برای لوکیشن فیلمبرداری مجموعه های سینمایی مرتبط با تاریخ معاصر ایران.

موزه زندان مارکوف، فضایی ۸۸۰۰ مترمربعی را به خود اختصاص داده است  آنچه از بیرون دیده می شود، ساختمانی مستطیل شکل است که گویی مناره ای بر فراز درِ ورودی آن قرار دارد. این ساختمان به اندازه ۸ پله بالا تر طراحی شده است.

 

پاورپوینت تحلیل باغ موزه قصر-تهران ؛ ۴۸ اسلاید؛ قابل ویرایش:

تاریخچه باغ موزه قصر

معرفی زندان قصر

وجه تسمیه
کاربری  زندان قصر
گروه طراحی
مساح
سال تاسیس
جایگاه باغ موزه در میان مردم
بررسی فرم ساختمان
موزه تاریخ انقلاب اسلامی
بخش های رفاهی
پلان طبقات
نماها
بررسی پلان
موزه مارکوف
زیرهشتی
زورخانه
بند تاریخ
بند اسناد
بند پهلوی یک و دو
هشتی سوم و چهارم
موزه سیاسی
سالن ملاقات
بندها و سلول ها
سروستان و باغ ایرانی
و…

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *