پاورپوینت تحلیل برج cayan امارات متحده عربی

14اکتبر - by adminProj - 0 - In معماری
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
پاورپوینت تحلیل برج cayan امارات متحده عربی

قیمت : ۱۰۰۰۰

خرید و دانلود

این فایل برج cayanامارات متحده عربی دارای ۲۵ اسلاید قابل ویرایش می باشد.این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است . این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد واین پاورپوینت برای دانشجویان رشته معماری کاربرد دارد.از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن ودر پایان پیش نمایشی از اسلایدهای این پاورپوینت قرار داده شده است. برای درک بهتر مطالب نیز از خطوط گرافیکی استفاده شده است.

 

مختصری از متن:

در نمای بنا از پرده های شیشه ای و آلومینیومی بکار گرفته  شده است ، استفاده از اجزای استاندارد و مستطیل شکل با اندازه  تقریباً ۸۲ در ۱۲۴ اینچ به خودی خود یک دستاورد است. برخی از شیشه های کم مصرف نسبتاً شفاف توسط صفحه های آلومینیومی سوراخ شده محصور شده اند. این پنل های یک طبقه ، نقره ای به ارتفاع ۴ اینچ از شیشه می باشند، در دو عرض قرار دارند و ۳۰ تا ۶۰ درصد باز هستند.

با نگاهی به نشانه های مشبک عربی مشرابیه ، آنها  ساختمان را از آفتاب بیابانی منطقه محافظ می کنند و به آداب و رسوم منطقه ای سازگار است. با این حال ، از زمانی که SOM در رقابت های سال ۲۰۰۵ برنده رقابت شد ، این صفحه نمایش ها کاملاً یکی از ارزش های طراحی شده اند.

ستون های محیطی به اندازه ۱۰ درجه به جلو یا عقب قرار دارند تا صفحات طبقه تغییر یافته را در بالا و پایین نمایان شود. عرض ، زاویه و فاصله ستونها از کف به کف یکسان به نظر می رسد ، حتی با اینکه خود کفها به آرامی تغییر می کنند ، با پیشرفت بالاتر ، در حدود یک چهارم دایره است در حقیقت ، از قالبهای مشابه برای ستونهای موجود در هر سطح استفاده شده است و فقط تغییرات جزئی برای کاهش بار به سمت بالا وجود دارد.

 

پاورپوینت تحلیل برج cayanامارات متحده عربی ، ۲۵ اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

تاریخچه
گروه طراحی
مساحت
موقعیت
معرفی برج
ویژگی طراحی بنا
مصالح
مشخصات  بنا
ویژگی ستون ها

بررسی سازه

ویژگی چرخش برج
پلان طبقات
مقطع
بررسی نما
و….

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *