پاورپوینت تحلیل تحلیل کتابخانه سلطنتی دانمارک

13اکتبر - by adminProj - 0 - In معماری
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
پاورپوینت تحلیل کتابخانه سلطنتی دانمارک

قیمت : ۱۱۵۰۰

خرید و دانلود

در این فایل تحلیل کتابخانه سلطنتی دانمارک مورد بررسی قرار گرفته است این فایل در قالب پاورپوینت و دارای ۳۳ اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد. این پاورپوینت برای دانشجویان رشته معماری کاربرد دارد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن ودر پایان پیش نمایشی از اسلایدهای این پاورپوینت قرار داده شده است. برای درک بهتر مطالب نیز از خطوط گرافیکی استفاده شده است.

 

مختصری از متن:

ساخت و ساز  این کتابخانه در سال ۱۹۹۵ آغاز شد ، در ۷ سپتامبر ۱۹۹۹ افتتاح شد. از نظر کارایی پیچیده ، کتابخانه بسیاری از امکانات دیگر را در کنار کتابخانه ای که در اطراف دهلیز اصلی جمع شده اند ، در خود جای داده است.
این کتابخانه جز چشمگیرترین کتابخانه  های جهان است.  کتابخانه قدیمی  در سال ۱۶۴۸ توسط پادشاه فردریک سوم تاسیس شد و از آن زمان مجموعه های بسیار جامعی را جمع آوری کرده است که در میان آنها می توانید نسخه خطی Arnamagnæan ، بایگانی های Søren Kierkegaard ، نسخه های خطی شناخته شده جهان از Hans Christian Andersen و نقشه های منطقه قطبی را پیدا کنید.

الماس سیاه نام ساختمانی پوشیده از سنگ گرانیت سیاه و شیشه هایی تیره رنگ در حاشیه ساحل شهر کپنهاگ دانمارک است. بنای جدید در سال ۱۹۹۳ و در مسابقه ای توسط یکی از معتبرترین دفاتر معماری بومی (Schmidt, Hammer & Lassen) طراحی گردید..

 

پاورپوینت تحلیل تحلیل کتابخانه سلطنتی دانمارک ؛۳۳ اسلاید؛ قابل ویرایش:

تاریخچه
گروه طراحی
مساحت
موقعیت
معرفی پروژه
هدف طراحی
کاربری های دیگر
ویژگی بنا
مصالح
دهلیز
سایت پلان
نما
مقطع
پلان طبقات
و…

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *