پاورپوینت تحلیل حمام شاهزاده اصفهان

14اکتبر - by adminProj - 0 - In معماری
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
پاورپوینت تحلیل حمام شاهزاده اصفهان

قیمت : ۱۰۰۰۰
خرید و دانلود

پاورپوینت تحلیل حمام شاهزاده اصفهان ودارای ۲۵ اسلاید قابل ویرایش می باشد.این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است . این فایل به گونه ای درست شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد.از این رو  در ادامه ابتدا فهرست مطالب وسپس مختصری از متن این پاورپوینت و در انتها تصویری بخشی از اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما عزیزان قرار داده شده است و همچنین در اسلایدها برا بیان راحت ترمطالب از خطوط گرافیکی استفاده شده است.

 

مختصری از متن:

حمام شاهزاده در بازار فرش اصفهان واقع شده و بر سردر آن نقش دو فرشته تاجدار دیده می شود. این حمام از بخش های سربینه و گرم خانه و میان در و فضای چال حوض تشکیل شده که هر یک نیز فضاها و بخشهایی دارد.
در ميان سربينه حمام، فضايي با قاعده هشت ضلعي قرار دارد که بر فراز آن گنبدي با تزئينات رسمي بندي بنا گرديده است. در این قسمت علائم بروج دوازده گانه بر روی گچ نقاشی شده که امروزه بخشهایی از آن باقی است.
سه حوض مستطیل شکل نیز با اندازه های مختلف در سکوهای اطراف سربینه تعبیه شده که پیش از ورود به سکوها، پا در آنها می گذاشته اند. ازاره سربینه کاشی فیروزه ای ساده است و کاشی های دیگری با گلهای رنگی ساده به آن تنوع می بخشد.

 

پاورپوینت تحلیل حمام شاهزاده اصفهان ؛ ۲۵ اسلاید؛ قابل ویرایش؛ شامل:

مقدمه
موقعیت
تاریخچه

بخش های مختلف حمام شاهزاده

بررسی سربینه
میان در
گرمخانه
چال حوض
ویژگی های طراحی
تزیینات
پلان
مقطع
و…

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *