پاورپوینت تحلیل دانشگاه مدیریت و تجاری

13اکتبر - by adminProj - 0 - In معماری
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
پاورپوینت تحلیل دانشگاه مدیریت و تجاری

قیمت : ۱۱۰۰۰

خرید و دانلود

در این فایل دانشگاه مدیریت و تجاری مورد  بررسی قرار گرفته است این فایل  در قالب پاورپوینت و دارای  ۳۰اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد. این پاورپوینت برای دانشجویان رشته معماری کاربرد دارد.از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن ودر پایان پیش نمایشی از اسلایدهای این پاورپوینت قرار داده شده است. برای درک بهتر مطالب نیز از خطوط گرافیکی استفاده شده است.

 

مختصری از متن:

در سال ۲۰۱۵ ، BIG و Goody Clancy مأموریت یافتند فضایی انعطاف پذیر طراحی کنند که همکاری دانشجویان را القا ببخشد. از این رو آنها “مرکز نوآوری در تجارت” – ساختمان موجود مدرسه را به طور مستقیم در یک حلقه دایره ای ایجاد کردند که اعضای هیئت علمی و کارکنان آیزنبرگ  را تحت یک سقف  با هم ادغام می کند.

این ساختمان که در نزدیکی ورودی دانشگاه قرار دارد ، در ستونهای عمودی و مستقیم قرار دارد که به تدریج به سمت پایین شیب می یابد. این اثر دومینو یک ورودی شیشه ای مثلثی ایجاد می کند که از کارمندان ، دانشجویان و بازدید کنندگان استقبال می کند.

حیاط از طریق دو مسیر بین ساختمان اصلی ایزنبرگ و مرکز نوآوری تجاری به دانشگاه متصل می شود. ساختمان ها دارای دو تا فضای مدور است : حلقه  بزرگی که در مس پوشانده شده است دیوار بیرونی را شامل می شود در حالی که حلقه  کوچک با شیشه لعاب دارایجاد شده  یک تداوم بصری در اطراف حیاط داخلی ایجاد می کند.

 

پاورپوینت تحلیل دانشگاه مدیریت و تجاری ، ۳۰ اسلاید؛ قابل ویرایش:

گروه طراحی
مساحت
موقعیت
تاریخچه
کانسپت طراحی
بررسی فرم
مصالح نما
نورگیری
ورودی ها
پلان طبقت
نماها
مقاطع
و….

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *