پاورپوینت تحلیل ساختمان پردیس تئاتر حرفه ای تهران توسط آرش مظفری

14اکتبر - by adminProj - 0 - In معماری
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
پاورپوینت تحلیل ساختمان پردیس تئاتر حرفه ای تهران توسط آرش مظفری

پاورپوینت تحلیل ساختمان پردیس تئاتر حرفه ای واقع در تهران اثر آرش مظفری دارای ۳۵ اسلاید قابل ویرایش می باشد.این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است . این فایل به گونه ای درست شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد و این پاورپوینت برای دانشجویان رشته معماری کاربرد دارد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن این پاورپوینت ودر پایان پیش نمایشی از اسلایدهای این پاورپوینت قرار داده شده است. برای درک بهتر مطالب نیز از خطوط گرافیکی استفاده شده است.

 

مختصری از متن:

پوسته ها و اشیاء درون حجمی نیز به همین صورت در كنتراست یا همگونی با پوشش بیرونی تنظیم شدند. مثلا در جایی تركیب رنگی و مصالحی داخل تداعی کننده امتداد بافت بیرونی حجم است و در جای دیگر در تضاد كامل برای تحریك شبكه ناظر و كشیدگی دینامیك با ایجاد سیركولاسیون بصری برای استفاده كنندگان و ناظرین می باشد. این تركیبات رنگی درون و بیرون به صورت رفت و برگشت و متقابل بوده است و نه تاثیر صرف درون از بیرون یا بالعكس.

تركیبات رنگی یا تركیبات مصالحی یا تركیبات بافتی یا تركیب همه آنها می تواند موجب تمایز احجام ، تفكیك برنامه ها ، تناسبات و ارائه و بسط ایده طرح شود. این جعبه ها جهت هماهنگی ترجیحاً در تركیب یكسان متریالی قرار گرفتند كه با رنگبندی متفاوت از یكدیگر جدا می شدند و بنابراین با توجه به وضعیت فعال سازه ای سوله ها می بایست از مصالح سبك و قابل نصب استفاده می شد.. این مرکز دارای ۴ سالن نمایش تجربی با گنجایش ۱۵۰ نفر و یک سالن ویژه نمایش‌های عروسکی است. همچنین این مجموعه دارای کارگاه‌های ساخت دکور، کارگاه خیاطی، سالن‌های تمرین، اتاق گریم و دیگر امکانات جانبی و فضاهای پشت صحنه است.

 

پاورپوینت تحلیل ساختمان پردیس تئاتر حرفه ای تهران توسط آرش مظفری ، ۳۵ اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

گروه طراحی
مساحت
موقعیت
کانسپت طرح
وضعیت سایت
هدف طرح
کانسپت طرح
جانمایی فضاها
چیدمان دکور
بررسی نما
مقطع
نما
مصالح و ساختار
تقسیم بندی فضاها
برسی ورودی و لابی
بررسی سازه
پلان طبقات
و….

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *