پاورپوینت تحلیل طراحی موزه Biomuseo موزه اودون پازاری

14اکتبر - by adminProj - 0 - In معماری
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
پاورپوینت تحلیل طراحی موزه Biomuseo موزه اودون پازاری

قیمت : ۱۳۰۰۰

خرید و دانلود

این فایل شامل تحلیل  دو نمونه موردی موزه با عنوان های تحلیل طراحی موزه Biomuseo  و تحلیل موزه اودون‌پازاری می باشد این فایل در قالب پاورپوینت  دارای ۵۴ اسلاید قابل ویرایش می باشد.این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است . این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد واین پاورپوینت برای دانشجویان رشته معماری کاربرد دارد.از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن ودر پایان پیش نمایشی از اسلایدهای این پاورپوینت قرار داده شده است. برای درک بهتر مطالب نیز از خطوط گرافیکی استفاده شده است.

 

پاورپوینت تحلیل طراحی موزه Biomuseo موزه اودون پازاری ، ۵۴ اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

نمونه موردی اول
گروه طراحی
موقعیت
مساحت
معرفی کشور موقعیت
معرفی پروژه
ریزفضاها
مقطع
بخش های موزه
ورودی
سایت پان
پلان طبقات
و…

 

مختصری از متن نمونه موردی اول

اين موزه، شامل ساختمانیست كه متقابلا از نمايشگاه هايي تشكيل شده اند كه توسط شركت طراحي بروس مائو، يكي از مهم ترين شركت هاي طراحي در جهان، ساخته شده اند. اين ساختمان ها داراي سقف هايي به رنگ هاي روشن مي باشند و از راه دور توسط مسافران بندر كشتي راني قابل مشاهده مي باشند.  این موزه دارای هشت فضای گالری می باشد ، بازدید کنندگان می توانند قبل از ورود به باغ گیاه شناسی ، که برای ساکنان محلی نیز در دسترس عموم است ، آن را تجربه کنند.

 

نمونه موردی دوم موزه اودون پازاری

گروه طراحی
مساحت
موقعیت
معرفی موزه
کانسپت طرح
وجه تسمیه نام موزه
بررسی فرم
ویژگی های فضای داخلی
مصالح نما
مقطع
نماها
پلان طبقات
و…

 

مختصری از متن:

موزه هنر مدرن Odunpazari قرار است مجموعه هنرهای مدرن ترکیه را به نمایش بگذارد. این موزه در شهر اسکیشهیر که صاحب آن متولد و بزرگ شده است ، برنامه ریزی شده است.

این پروژه تحقق جاه طلبی مالک برای ترویج هنر ترکی و کمک فرهنگی به شهر اسکی شهیر است. اسکی شهیر به عنوان یک شهرک دانشگاهی شناخته می شود که جمعیت جوان آن بسیار زیاد است و این شهر دارای فضای پر جنب و جوش و فعال است

این ساختمان متشکل از گروهی از بلوکهای مربع شکل است که توسط تیرهای چوبی روکش شده روی هم احاطه شده اند. اینها برای ادامه خیابانهای خانه های اطراف عثمانی ترتیب داده شده اند.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *