پاورپوینت تحلیل مجموعه موزه آموزش و ارتباطات کوماتسو

13اکتبر - by adminProj - 0 - In معماری
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
پاورپوینت تحلیل مجموعه موزه آموزش و ارتباطات کوماتسو

در این فایل مجموعه موزه آموزش و ارتباطات کوماتسو  دارای ۲۱ اسلاید قابل ویرایش می باشد.این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است . این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد واین پاورپوینت برای دانشجویان رشته معماری کاربرد دارد.از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن ودر پایان پیش نمایشی از اسلایدهای این پاورپوینت قرار داده شده است. برای درک بهتر مطالب نیز از خطوط گرافیکی استفاده شده است.

 

مختصری از متن:

این مجموعه خود از چهار موج کم ارتفاع تشکیل شده است که با ساختمان های نسبتاً کم ارتفاع اطراف مخلوط می شوند . موزه علوم در زیر امواج واقع شده است . برای افزایش کارایی عایق کاری، در بالای سقف امواج روی پشت بام از پوشش گیاهی استفاده شده است و این تلاش برای تلفیق معماری و منظره به عنوان یک پارک بام عمومی است که در آن مردم می توانند در آن قدم بزنند. مردم می توانند آزادانه در داخل و خارج از امواج گسترده گشت بزنند و از بسیاری جنبه ها نمایشگاه ها را مشاهده کنند.

منحنی پشت بام به عنوان یک تاج پوشش دهنده کنترل کننده نور است و همچنین به عنوان تخلیه هدایت آب باران به یک مخزن برای کاشت آبیاری استفاده می شود. کل بنا قصد دارد با علم هماهنگ باشد و در عمل به کشف های مختلف علمی بازدید کننده کمک کند.

 

پاورپوینت تحلیل مجموعه موزه آموزش و ارتباطات کوماتسو ، ۲۱ اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

گروه طراحی
مساحت
موقعیت

معرفی پروژه

لندسکیپ
کانسپت طرح
ریزفضاها
مقطع
پلان
سایت پلان
و…

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *