پاورپوینت تحلیل مدرسه و مهدکودک کالاساتاما

13اکتبر - by adminProj - 0 - In معماری
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
پاورپوینت تحلیل مدرسه و مهدکودک کالاساتاما

قیمت : ۱۰۰۰۰

خرید و دانلود

در این فایل مدرسه و مهدکودک کالاساتاما مورد بررسی قرار گرفته است این در قالب پاورپوینت و فایل  دارای۳۲اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد. این پاورپوینت برای دانشجویان رشته معماری کاربرد دارد.از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن ودر پایان پیش نمایشی از اسلایدهای این پاورپوینت قرار داده شده است. برای درک بهتر مطالب نیز از خطوط گرافیکی استفاده شده است.

 

مختصری از متن:

محله جدید و به‌سرعت در حال رشد کالاساتاما مرکز مهدکودک و مدرسه اختصاصی خودش را دارد. در این مدرسه رنگارنگ و از لحاظ بصری دعوت‌کننده که توسط JKMM Architects طراحی شده‌است، خبری از میزوصندلی سنتی دانش‌آموزان یا کلاس‌های خسته‌کننده نیست.

در سال ۲۰۱۰، شهر هلسینکی یک مسابقه معماری میان شرکت‌کنندگان مدعو برای مرکز مهدکودک و مدرسه کالاتاساما برگزار نمود. گروه معماری JKMM Architects با پیشنهاد “Wigwam” برنده مسابقه شدند.

این مدرسه به گونه ای طراحی شده است که یک ساختمان عمومی دعوت کننده و قابل دسترسی  می باشد. این ساختمان شاد به وضوح در میان بلوک های اطراف ساختمان های بتونی خودنمایی می کند. مرکز هر سلول –یک واحد آموزشی برای ۷۵ دانش‌آموز- یک فضای عمومی بزرگ است که امکانات آموزشی حول آن قرار گرفته‌اند. در مرکز آن مبلمانی پاتوق‌مانند برای دور هم جمع شدن دانش‌اموزان تعبیه شده‌است.

 

پاورپوینت تحلیل مدرسه و مهدکودک کالاساتاما ؛ ۳۲ اسلاید؛ قابل ویرایش:

گروه طراحی
موقعیت
مساحت
معرفی پروژه
ویژگی معماری
هدف طرح
مراحل ساخت
مصالح و ساختار
امکانات آموزشی
تجهیزات فنی

مبلمان مدرسه

پلان طبقات
سایت پاتن
نما
مقطع
و….

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *