پاورپوینت تحلیل مرکزآموزشی رولکس

14اکتبر - by adminProj - 0 - In معماری
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
پاورپوینت تحلیل مرکزآموزشی رولکس

قیمت : ۱۰۰۰۰

خرید و دانلود

پاورپوینت تحلیل مرکز آموزشی رولکس  دارای ۳۶ اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است . این فایل به گونه ای درست شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد واین پاورپوینت برای دانشجویان رشته معماری کاربرد دارد.از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن این پاورپوینت ودر پایان پیش نمایشی از اسلایدهای این پاورپوینت قرار داده شده است. برای درک بهتر مطالب نیز از خطوط گرافیکی استفاده شده است.

 

مختصری از متن:

به خوبی می توان تمایل طراحان به بهره مندی ازفرم های ارگانیک معماری و ارتباط شان با زندگی را در این بنا مشاهده کرد. منحنی ها و شیب هایی که درسقف و کف این بنا ظاهر می شوند ضمن تاکید بر وجهه ارگانیک ساختمان، فضاهای داخلی را تعریف می کنند. شیب های ملایم تپه مانند، تمام سطوح را در می نوردند و تکرار پاسیوهایی با اندازه های مختلف را میتوان این طور قلمداد کرد که این موج ها گرد فضاهای منفی در حرکت هستند؛ نگهدارنده های سقف به شکل حداقلی دیده می شوند و در بسیاری نقاط ستون های لاغر سفید رنگی هستند که به ایجاد حس سبکی و سیالیست فضاها افزوده اند.

یکی از ویژگی های چشمگیر بنا استفاده وسیع از بتن و شیشه و یک فضای سیال  برای  دانشجویان می باشد که در کمتر بنایی به چشم میخورد.ریوئه نیشی زاوا روی ارتباط مابین شکل ها ارگانیک درمعماری وزندگی انسان اظهارات جالبی می کند.

 

پاورپوینت تحلیل مرکزآموزشی رولکس  ، ۳۶ اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

معرفی پروژه
گروه طراحی
موقعیت
مساحت
ویژگی های طرح
بررسی فرم
ریزفضاها
پلان
نما

پوسته های ساختمان

نورگیری
ویژگی معماری
ورودی
و….

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *