پاورپوینت تحلیل مهد کودک Maria Enzersdorf ماریا انزرزدورف / MAGK illiz

14اکتبر - by adminProj - 0 - In معماری
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
پاورپوینت تحلیل مهد کودک Maria Enzersdorf ماریا انزرزدورف / MAGK illiz

پاورپوینت تحلیل تحلیل مهد کودک Maria Enzersdorf ماریا انزرزدورف / MAGK illiz دارای ۲۵ اسلاید قابل ویرایش می باشد.این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است. این فایل به گونه ای درست شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد واین پاورپوینت برای دانشجویان رشته معماری کاربرد دارد.از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن این پاورپوینت ودر پایان پیش نمایشی از اسلایدهای این پاورپوینت قرار داده شده است. برای درک بهتر مطالب نیز از خطوط گرافیکی استفاده شده است.

 

مختصری از متن:

کل ساختمان جدید مطابق با استانداردهای خانه منفعل ساخته شده  است ، هدف از این کار بیشترین سهولت و راحتی برای کاربر با کمترین هزینه عملیاتی است . با یک مفهوم نوآورانه تهویه می توان به حداقل رساندن هزینه ها با توجه به زمان کارکرد دست یافت.

تهویه مکانیکی برای این منظور کلاسها و اتاقهای گروهی از طریق تهویه عرضی از طریق دهانه های شکاف آکوستیک در سراسر راهروها بدون سر و صدای راهرو که به کلاسهای درس منتقل می شود ، پخش می شوند. این مفهوم همچنین از نظر فنی تضمین می کند که از گرمای بیش از حد در تابستان جلوگیری از افت دما در شب جلوگیری می شود. کنترل کارایی هزینه ، بودجه کل نیز می تواند برای توسعه و نوسازی سالن ورزشی موجود در دامنه این پسوند مورد استفاده قرار گیرد.

 

پاورپوینت تحلیل مهد کودک Maria Enzersdorf ماریا انزرزدورف / MAGK illiz ، ۲۵ اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

معمار
موقعیت
مساحت
تاریخچه
معرفی مرکز

ویژگی طراحی

ورودی
ویژگی نما
کانسپت طرح
آکوستیک بنا
سازه
ویژگی طراحی
پلان طبقات
و…

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *