پاورپوینت تحلیل هتل مارکوس دریسکال و هتل شرایتون بیلبائو

13اکتبر - by adminProj - 0 - In معماری
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
پاورپوینت تحلیل هتل مارکوس دریسکال و هتل شرایتون بیلبائو

این پاورپوینت شامل دو نمونه با عنوان های  هتل مارکوس دریسکال و  هتل شرایتون بیلبائو دارای ۵۶ اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است . این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن هر کدام از نمونه موردی ها قرار داده شده است  ودر پایان پیش نمایشی از اسلایدهای این پاورپوینت قرار داده شده است. برای درک بهتر مطالب نیز از خطوط گرافیکی استفاده شده است.

 

پاورپوینت تحلیل هتل مارکوس دریسکال- هتل شرایتون بیلبائو ، ۵۶ اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

نمونه موردی اول:

هتل مارکوس دریسکال

معرفی پروژه
معمار
موقعیت
کانسپت
حجم
جانمایی فضاها
ریزفضاها
ارتفاع
ساختار
ساختار سایبان ها
نمای خارجی
پلان طبقات
و….

 

مختصری از متن نمومه موردی اول هتل مارکوس دریسکال:

کارخانه شراب سازی Vinos Herederos del Marques de Riscal در السیگو ، در منطقه ریوخا اسپانیا واقع شده است و یکی از قدیمی ترین کارخانه های شراب سازی در منطقه است. این ساختمان مجموعه ای از عناصر راست خطی است که با ماسه سنگ پوشیده شده و با صفحات گسترده ای از تیتانیوم طلایی و صورتی و فولاد ضد زنگ با آینه کاری ساخته شده است.

به طور سنتی کارخانه های شراب سازی در این منطقه برای عموم مردم آزاد نیست ، اما به عنوان مولفه جزء ای از یک برنامه کلی برای تعریف مجدد و تقویت چهره عمومی خود ، مارکز دی ریسکال طراحی یک ساختمان کوچک را سفارش داد تا با ایجاد تجربه ای منحصر به فرد برای بازدید کنندگان در کارخانه شراب سازی ایجاد کند.

سایبان ها با رنگ های استیل ، تیتانیوم و آینه پوشانده شده اند. حدود سه هزار و چهارصد هزار متر مربع تن تیتانیوم به رنگ طلایی ، هفتصد و تیتانیوم با رنگ صورتی و بقیه آینه های فولادی صیقل یافته ، به چیزی بیش از بیست سایبان متفاوت تقسیم شده که قسمت عمده ای از پوشش ساختمان را تشکیل می دهد.

 

نمونه موردی دوم:

هتل شرایتون بیلبائو

موقعیت
گروه طراحی
مساحت
چالش های طرح
بررسی نمای هتل
نورگیری هتل
تعداد سوئیت ها
پلان
نما
مقطع
و…

 

مختصری از متن نمونه موردی ۲:

محدودیت های موجود در طراحی، حاصل از قوانین طرح توسعه شهری، شامل حداکثر ارتفاع ۱۰ طبقه ای و عقب نشینی به میزان ۲ متر می شود و بنابراین حجم پروژه، یک توده متراکم است که کل سایت را اشغال کرده و همچون یک بلوک سنگی تغییر شکل یافته به یک مجسمه مجوف است که ملهم از کارهای هنرمند “ادوارددو چیلیدا” بوده و حاوی اصول ثابت فرهنگی منطقه می باشد

حفره های ایجاد شده در نما با توجه به منظر بیرونی توده طراحی شده که در طول روز، نور طبیعی را به داخل وارد می کنند و در طول شب مانند فانوس های درخشان در دل تاریکی می درخشند و جلوه متفاوتی به هتل می دهند.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *