پاورپوینت تحلیل کتابخانه جومه فوستر اسپانیا

13اکتبر - by adminProj - 0 - In معماری
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
پاورپوینت تحلیل کتابخانه جومه فوستر اسپانیا

قیمت : ۱۱۹۰۰

خرید و دانلود

در این فایل تحلیل کتابخانه جومه فوسترواقع در اسپانیا مورد بررسی قرار گرفته است این فایل  در قالب پاورپوینت و دارای۳۷ اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد. این پاورپوینت برای دانشجویان رشته معماری کاربرد دارد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن ودر پایان پیش نمایشی از اسلایدهای این پاورپوینت قرار داده شده است. برای درک بهتر مطالب نیز از خطوط گرافیکی استفاده شده است.

 

مختصری از متن:
چندین سال پس از تخریب یک گاراژ بلااستفاده ، در یک جای خالی ، ساختمان جدید از جبهه شمالی Plaza Lesseps با کانسپت  کوه که از عناصر شاخص اسپانیا می باشد طراحی شده است و این کتابخانه از  جبهه شمالی به ساختار شهری در ارتباط است. کتابخانه در Plaza Lesseps ، در انتهای شمالی منطقه گراسیا بارسلون ، واقع شده است.

نحوه قرار گیری ساختمان در گوشه ای از یک میدان شهری به نحوی است که از یکسو بنا را به بلوکی از ساختمان های مسکونی با ارتفاع ۶ الی ۸ طبقه پیوند می دهد و از سوی دیگر موجب تعریف جداره های شهری میدان می شود. کتابخانه جومه فوستر، با مساحت ۵۰۲۶ متر مربع یکی از بزرگترین و مدرن ترین  کتابخانه شهر بارسلونا است.

در این بنا هندسه نامتعارف در تمامی جزئیات نیز نفوذ کرده است. بام ها، بازشوها، ویدها، شکل پلان و حتی محوطه سازی بنا همگی از نافرمانی هندسی ساختار حجم پیروی می کنند. شکستگی های حجم و رنگ تند نارنجی سایه بان بنا آن را در منطقه شاخص نموده است.

 

پاورپوینت تحلیل کتابخانه جومه فوستر-اسپانیا ؛۳۷ اسلاید؛ قابل ویرایش:

معرفی معمار
سبک معمار
سایت پروژه
مساحت
ویژگی طراحی

بررسی نمای ساختمان 

چشم انداز
تحلیل پلان
مصالح
پنجره ها
پلان طبقات
مقاطع
نماها
و…

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *