پاورپوینت تحلیل کتابخانه مرکزی چند منظوره در فنلاند

13اکتبر - by adminProj - 0 - In معماری
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
پاورپوینت تحلیل کتابخانه مرکزی چند منظوره در فنلاند

قیمت : ۱۱۰۰۰

خرید و دانلود

در این فایل کتابخانه مرکزی چند منظوره درفنلاندمورد بررسی قرار گرفته است این فایل در قالب پاورپوینت و دارای۳۳ اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد. این پاورپوینت برای دانشجویان رشته معماری کاربرد دارد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن ودر پایان پیش نمایشی از اسلایدهای این پاورپوینت قرار داده شده است. برای درک بهتر مطالب نیز از خطوط گرافیکی استفاده شده است.

 

مختصری از متن:

از دهه ۱۹۲۰، کتابخانه‌ها دارای جایگاه مهمی در فرهنگ فنلاند بوده‌اند و امروزه تقریباً نیمی از جمعیت  آن حداقل یک‌بار در ماه از كتابخانه عمومی استفاده می‌كنند. این کتابخانه ، نقش مهمی در ارتقاء یادگیری در جامعه دارد . اودی در سال ۲۰۱۸ افتتاح شد و وسعت آن ۱۷٫۲۵۰ مترمربع (۱۸۵،۶۷۷ فوت مربع) می‌باشد.
قبل از شروع پروژه در مورد تسهیلات مورد نظر از مردم نظرسنجی شد. پس از جمع آوری نظرات مردم قرار بر این شد که کتابخانه جدید هلسینکی دارای کافه، رستوران، تراسی بزرگ با چشم انداز شهر، سینما، استودیو ضبط موسیقی و اتاق پرینت سه بعدی باشد.

در مراحلی از کار حتی ساخت یک سونا هم به کتابخانه اضافه شده بود اما در پایان این مسئله قطعی نشد و کنار گذاشته شد. حتی در مورد نام این کتابخانه هم از مردم نظرسنجی شد و در نهایت از بین ۲۶۰۰ پیشنهاد، نام اودی به معنای غزل برای کتابخانه جدید هلسینکی انتخاب شد.این کتابخانه که به‌طور برجسته در مرکز هلسینکی قرار دارد، توسط شرکت مشهور معماری فنلاندی ALA طراحی‌ شده است.
اودی با قرار گرفتن در مقابل ساختمان پارلمان فنلاند، یادآور مداوم از تمام چیزهایی است که این کشور به دست آورده است. این کتابخانه به‌عنوان یک مکان اجتماعی برای عموم مردم می‌باشد که به‌عنوان پلی میان آموزش و مردم قرار گرفته است. این کتابخانه با مصالح ساختمانی شهری  و با توجه به شرایط آب و هوایی منطقه ساخته شده است . نمای چوبی خارجی آن از الوارهای ضخیم ۳۳ میلیمتری از درخت صنوبر فنلاندی پوشیده شده است که در….

 

پاورپوینت تحلیل کتابخانه مرکزی چند منظوره درفنلاند ؛ ۳۳ اسلاید؛ قابل ویرایش:

تاریخچه
موقعیت
گروه معماری
مساحت
ریزفضاها
ویژگی بنا
ورودی

ویژگی طراحی

پلان طبقات
نماها
مقاطع
و….

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *