پاورپوینت حسابداری ذهنی چیست

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
دسته: اقتصاد
فرمت فایل: pptx
حجم فایل: ۲۷۵ کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: ۳۲

پاورپوینت حسابداری ذهنی چیست شامل ۳۲ اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان اقتصاد و حسابداری کاربرد دارد

قیمت فایل فقط ۷,۸۰۰ تومان

خرید

پاورپوینت حسابداری ذهنی چیست

پاورپوینت حسابداری ذهنی چیست شامل ۳۲ اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان اقتصاد ، حسابداری و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

حسابداری ذهنی برای اولین بار توسط ریچارد تالر در سال ۱۹۸۰ مطرح شد. وی بیان کرد که حسابداری ذهنی می‌کوشد فرایندی را که افراد به موجب آن پیامدهای اقتصادی را کد گذاری، طبقه بندی و ارزیابی می‌کنند تشریح نماید.

انسان‌ها تمایل به نگهداری حوادث خاصی در ذهن خود به صورت تصورات دارند و این تصورات ذهنی در بعضی از مواقع اثرات بیشتری از خود حوادث بر رفتار ما خواهند داشت. اگر حسابداری را سیستم ثبت، طبقه بندی و تلخیص رویدادهای مالی و تجاری تعریف کنیم، آنگاه حسابداری ذهنی به صورت چگونگی اجرای چنین سیستمی توسط افراد و خانوارها تعریف می‌شود. خانوارها این کار را به دلایلی شبیه به انگیزه ای که سازمان‌ها برای استفاده از حسابداری مدیریت دارند، انجام می‌دهند:

یعنی هدفشان تحت کنترل درآوردن مخارج برای ردیابی این است که پولشان صرف چه مخارجی می‌شود. حسابداری ذهنی توصیفی است از شیوه‌هایی که آنان بدان وسیله این امور را انجام می‌دهند. بر اساس مفهوم حسابداری ذهنی، افراد در تصمیم‌های مالی خود برای ارزیابی هر تصمیم، حسابی جداگانه در ذهن می‌گشایند و سعی می‌کنند عواقب هر تصمیم (مثبت یا منفی) را به تنهایی بررسی کنند. مطالعات تالر نشان می‌دهد که افراد در ارزیابی تصمیم‌ها نه تنها آن‌ها را جداگانه بررسی می‌کنند بلکه تغییر نوع تصمیم و زمان هزینه کردن و منفعت بردن هم بر نتیجه‌های تصمیم اثر گذار است.

و …

فهرست مطالب

مقدمه
مفاهیم حسابداری ذهنی
نقش کدگذاری حسابداری ذهنی
نقش طبقه بندی حسابداری ذهنی
نقش ارزشیابی حسابداری ذهنی
پایان

عنوان : حسابداری ذهنی چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : ۳۷۶ کیلوبایت

تعداد صفحات : ۳۲

قیمت فایل فقط ۷,۸۰۰ تومان

خرید

برچسب ها : پاورپوینت حسابداری ذهنی چیست , پاورپوینت حسابداری ذهنی چیست , دانلود پاورپوینت حسابداری ذهنی چیست , پاورپوینت رایگان حسابداری ذهنی چیست , پاورپوینت تعریف حسابداری ذهنی , پاورپوینت مفهوم حسابداری ذهنی , دانلود حسابداری ذهنی چیست , حسابداری ذهنی چیست , تحقیق حسابداری ذهنی چیست , پروژه حسابداری ذهنی چیست , دانلود پاورپوینت رایگان حسابداری ذهنی چیست , دانلود پاورپوینت تعریف حسابداری ذهنی

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *