پاورپوینت ساختمان اقامتگاه سران کشورهای اسلامی حافظیه

14اکتبر - by adminProj - 0 - In معماری
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
پاورپوینت ساختمان اقامتگاه سران کشورهای اسلامی حافظیه

این فایل شامل بررسی معماری ساختمان اقامتگاه سران کشورهای اسلامی حافظیه دارای ۴۴ اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است . این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد.از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن و در پایان پیش نمایشی از اسلایدهای این پاورپوینت قرار داده شده است. برای درک بهتر مطالب نیز از خطوط گرافیکی استفاده شده است.

 

مختصری از متن:

مهمانسرای حافظیه و سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی در مجموعه سعدآباد تهران با طراحی حسین شیخ زین الدین، بین سال های ۱۳۷۴ و ۱۳۷۶ خورشیدی ساخته شد. مجموعه سعدآباد برای پذیرایی از سران و شخصیت های برجسته کشورها و برگزاری گردهمایی ها و ملاقات های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی در نظر گرفته شده است.

باغ سعدآباد یکی از باغ های با ارزش تهران است که با مجموعه ی ساختمان مهمانسرای حافظیه در حاشیه جنوبی آن و در زمین های احداث شده که فاقد درخت بوده و به عنوان زمین ورزشی از آن استفاده می شده است. با خرید چند خانه و مدرسه و تخریب بناهای موجود در آنها، فضای مناسبی در جلوی ساختمان ایجاد شده که با احداث یک باغ ایرانی در آن، زیبایی و تنوع مجموعه افزایش یافته است.

 

پاورپوینت بررسی معماری ساختمان اقامتگاه سران کشورهای اسلامی حافظیه ؛ ۴۴ اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

گروه طراحی
مساحت
موقعیت
معرفی پروژه
ترکیب حجمی
ریزفضاها
تقسیم بندی عناصر فضایی
بخش اقامتی
بخش همایش ها
به کارگیری مصالح غالب در مجموعه
بررسی نماهای مجموعه
پلان طبقات
نما
و…..

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *