پاورپوینت سیر تحول و تکامل برنامه ریزى آموزش

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

پاورپوینت سیر تحول و تکامل برنامه ریزى آموزش

 

پاورپوینت سیر تحول و تکامل برنامه ریزى آموزش

دسته: علوم تربیتی
بازدید: ۶ بار
فرمت فایل: pptx
حجم فایل: ۳۲۶ کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: ۴۴

پاورپوینت سیر تحول و تکامل برنامه ریزى آموزش شامل ۴۴ اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم تربیتی کاربرد دارد

قیمت فایل فقط ۸,۸۰۰ تومان

خرید

پاورپوینت سیر تحول و تکامل برنامه ریزى آموزش

پاورپوینت سیر تحول و تکامل برنامه ریزى آموزش شامل ۴۴ اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان علوم تربیتی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

تصورات نادرست راجع به برنامه‌ریزى

بعضى کسان نسبت به برنامه‌ریزى آموزش تصورات نادرستى دارند؛ مثلاً، بنا بر کتاب بررسى جهانى مسائل و امکانات برنامه‌ریزى آموزش و پرورش از انتشارات یونسکو، به‌ خطا گمان مى‌کنند:

– برنامه‌ریزى آموزش و پرورش دارویى است معجزه‌آسا که مى‌تواند تمام دردهاى سیستم بیمار آموزش و پرورش را درمان کند.

– برنامه‌ریزى آموزش فرمول و شکل ثابتى دارد که مى‌تواند در تمام موقعیت‌ها و شرایط اجتماعى مختلف، على‌رغم تفاوت‌ها و نابرابرى آنها به‌کار برده شود.

– برنامه‌ریزى آموزش و پرورش وسیله‌اى است براى قبضه کردن آموزش و پرورش و از میان بردن و خفه ساختن آزادى و ابتکار عمل معلمان و متعلمان.

– برنامه‌ریزى آموزش و پرورش وسیله‌اى است در دست گروهى معدود که بتوانند در پس پرده، فن و تکنولوژى یا به استناد مقام و موقعیت خود در سازمان‌هاى آموزشی، زمام اختیار تعیین هدف‌ها، اولویت‌ها، و خط مشى و نظام آموزش و پرورش را به چنگ آورند و زندگى و مقدرات انسان‌ها را به بازى گیرند. برنامه‌ریزى آموزش و پرورش هیچ یک از اینها نیست.

تاریخچهٔ برنامه‌ریزى آموزش و پرورش در ایران

مقدمات برنامه‌ریزى توسعه ملى ایران بعد از جنگ جهانى دوم از اوایل سال ۱۳۲۵ شمسی، شروع شد. در آن سال، دولت هیئتى را به نام کمیتهٔ برنامه مأمور کرد که با همکارى وزارت‌خانه‌ها به تنظیم و تهیهٔ طرح‌هاى عمرانى بپردازد. بدین ترتیب، شالودهٔ برقرارى سازمانى به نام سازمان برنامه ریخته شد که تهیه و تنظیم هماهنگ ساختن برنامه‌ریزى توسعه ملى را عهده‌دار شود. از آن تاریخ تا کنون (۱۳۵۶)، در کشور ما، پنج دوره برنامه‌ریزى به‌شرح زیر اجراء شده است:

و …

فهرست مطالب

تصورات نادرست راجع به برنامه‌ریزى

تاریخچهٔ برنامه‌ریزى آموزش و پرورش در ایران

تاریخچهٔ برنامه‌ریزى آموزش و پرورش در جهان

تحول برنامه‌ریزى آموزش و پرورش

پایان

عنوان : سیر تحول و تکامل برنامه ریزى آموزش

فرمت : پاورپوینت

حجم : ۳۲۸ کیلوبایت

تعداد صفحات : ۴۴

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

پاورپوینت سیر تحول و تکامل برنامه ریزى آموزش

قیمت فایل فقط ۸,۸۰۰ تومان

خرید

برچسب ها : پاورپوینت سیر تحول و تکامل برنامه ریزى آموزش , پاورپوینت سیر تحول و تکامل برنامه ریزى آموزش , دانلود پاورپوینت سیر تحول و تکامل برنامه ریزى آموزش , پاورپوینت رایگان سیر تحول و تکامل برنامه ریزى آموزش , دانلود پاورپوینت رایگان سیر تحول و تکامل برنامه ریزى آموزش , پاورپوینت تاریخچه برنامه ‌ریزی آموزش و پرورش , دانلود پاورپوینت تاریخچه برنامه ‌ریزی آموزش و پرورش , پاورپوینت تاریخچه و سیر تحول برنامه ری

.

کاربر عزیز در صورت تمایل می توان برای دیدن تمام محصولات رشته علوم تربیتی از این سایت دیدن فرمایید . 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *