پاورپوینت مدیریت پرخاشگری

22نوامبر - by adminProj - 0 - In روان شناسی علوم انسانی
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

پاورپوینت مدیریت پرخاشگری

پاورپوینت مدیریت پرخاشگریدسته: روان شناسی
بازدید: ۴ بار
فرمت فایل: pptx
حجم فایل: ۱۹۰۶ کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: ۳۶

پاورپوینت مدیریت پرخاشگری شامل ۳۶ اسلاید است که با پاورپوینت ۲۰۱۶ طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان روانشناسی کاربرد دارد

قیمت فایل فقط ۷,۹۰۰ تومان

خرید

پاورپوینت مدیریت پرخاشگری

پاورپوینت مدیریت پرخاشگری شامل ۳۶ اسلاید است که با پاورپوینت ۲۰۱۶ طراحی شده وقابل ویرایش می باشد. این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

اولین گام به منظور اداره و کنترل خشم این است که باور کنید می‌توانید این کار را انجام دهید. با اینکه همه ما خشم را در زندگی روزمره خود داریم، ولی سعی  می‌کنیم آن را با شیوه‌ای سازنده ابراز کنیم. برخی افراد تا زمانی که فشار ناکامی و خشم درونی ، زندگی روزانه آنان را طاقت فرسا نکرده است، خشم را در خود نگه می‌دارند. برخی دیگر ظاهرا در عصبی شدن ، فریاد کشیدن ، زدن و پرتاب کردن و در کل رفتارهایی که قلبها را می‌شکند، به اموال آسیب می‌رساند و گاهی بدتر از این اعمال ، متخصص و خبره هستند.

کدام؟ کنترل یا حذف پرخاشگری؟

خشم مخرب از لحاظ فردی و اجتماعی به ما آسیب می‌زند. اداره و کنترل خشم لزوما به معنی ابراز کمتر خشم نیست، بلکه به معنی فراگیری شیوه‌ای از ابراز خشم است که برای ما و کسانی که پیرامون ما هستند، مفید باشد.

هرچند ممکن است تصور ابراز خشم به شیوه‌ای سازنده ، تازه و غریب به نظر رسد، ولی باید گفت که چنین امری ممکن است. برای مثال ، برخی افراد وقتی درباره خشم خود می‌نویسند، یا آن را نقاشی می‌کنند، با دوستان و یا اعضای خانواده صحبت می‌کنند، قدم می‌زنند، ورزش می‌کنند و یا آمیزه‌ای از این رفتارها و سایر فعالیتها را انجام می‌دهند، به آرامش دست می‌یابند.

و …

فهرست مطالب

مقدمه
کدام؟ کنترل یا حذف پرخاشگری؟
تشخیص خشم
کنترل اولیه پرخاشگری
مهار خشم با وقفه اندازی
تغییر اندیشه خشم آمیز
ایجاد بینش و آگاهی نسبت به توان کنترل خود
انتخابهای سالم برای پیشگیری از خشم
روان درمانی پرخاشگری

عنوان : مدیریت پرخاشگری

فرمت : پاورپوینت

حجم : ۱٫۸۶ مگابایت

تعداد صفحات : ۳۶

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

پاورپوینت مدیریت پرخاشگری

قیمت فایل فقط ۷,۹۰۰ تومان

خرید

برچسب ها : پاورپوینت مدیریت پرخاشگری , پاورپوینت مدیریت پرخاشگری , دانلود پاورپوینت مدیریت پرخاشگری , دانلود مدیریت پرخاشگری , مدیریت پرخاشگری , روانشناسی رشد , پاورپوینت روانشناسی رشد , تحقیق مدیریت پرخاشگری , دانلود تحقیق مدیریت پرخاشگری , پروژه مدیریت پرخاشگری , دانلود پروژه مدیریت پرخاشگری , روانشناسی , دانلود پاورپوینت , دانلود روانشناسی , دانلود پاورپوینت روانشناسی

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *