پاورپوینت مسائل برنامه ریزى آموزش و پرورش در ایران

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

پاورپوینت مسائل برنامه ریزى آموزش و پرورش در ایران

 

پاورپوینت مسائل برنامه ریزى آموزش و پرورش در ایران

 

دسته: علوم تربیتی
بازدید: ۵ بار
فرمت فایل: pptx
حجم فایل: ۳۴۸ کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: ۳۳

 

پاورپوینت مسائل برنامه ریزى آموزش و پرورش در ایران شامل ۳۳ اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم تربیتی کاربرد دارد

قیمت فایل فقط ۸,۸۰۰ تومان

خرید

پاورپوینت مسائل برنامه ریزى آموزش و پرورش در ایران

پاورپوینت مسائل برنامه ریزى آموزش و پرورش در ایران شامل ۳۳ اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان علوم تربیتی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

مطالعهٔ برنامه‌هاى عمرانى اول تا پنجم و ارزشیابى‌هائى که به‌نام سنجش عملکرد از برنامه‌هاى پایان یافته صورت گرفته است، نشان مى‌دهد که برنامه‌ریزى آموزش و پرورش ایران، در سیر تکاملى خود، با مسائل و مشکلات متعددى که به ۹ مورد آنها اشاره شده است، روبه‌رو بوده، و موفقیت‌هاى جالبى که حاصل شده آسان به‌دست نیامده است.

حلقهٔ مفقودهٔ ارزیابى و تحقیق

ارزیابى و تحقیق براى حصول موفقیت در هر نوع فعالیت برنامه‌اى لازم است. هر قدر فعالیت گسترده‌تر، پیچیده‌تر، و زمان آن طولانى‌تر باشد، اهمیت و ضرورت ارزیابى بیشتر مى‌شود. برنامه‌ریزى از جمله فعالیت‌هایى است که به ارزیابى نیاز قطعى دارد؛ زیرا علاوه بر پیچیدگی، گستردگى و طولانى بودن دامنهٔ عمل آن، اصولاً منظور از برنامه‌ریزى این است که از ریخت و پاش و اتلاف وقت و مال جلوگیرى شود، کمبودها و عیب و نقص‌ها معلوم و برطرف شود، و منابع و امکانات موجود براى رسیدن به مقصد تجهیز گردد. به‌عبارت دیگر، اگر کمبودها و نقایص دقیقاً معلوم نباشد، و اگر میزان پیشرفت به سوى مقصد مورد نظر سنجیده نشود، برنامه‌ریزى عملاً بیهوده و بى‌نتیجه خواهد بود. هدف و نقش ارزیابى دقیق و منظم و مداوم این است که به معایب و نقایص کار پى ببریم، پیشرفت خود را به سوى هدف برنامه بسنجیم، عواملى که ما را از پیشرفت باز مى‌دارد پیدا کنیم، و برنامه را با تغییرات و تحولات زمان و مکان همگام سازیم. بدین ترتیب، برنامه‌ریزى که در آن ارزیابى منظم و مداوم اِعمال نشود، برنامه‌ریزى نیست. دوره‌هاى اول برنامه‌ریزى آموزشى ما، از تحقیق و ارزیابى‌هاى لازم در طول دوران برنامه‌ریزى و اجراء، بهره‌ کافى نداشته است. ولى این کمبود در دوره‌هاى جدید برنامه‌ریزى برطرف شده و ارزیابى‌هاى آموزشى وسیع و منظم سالیانه‌اى که از اوایل برنامه چهارم آغاز شده است، دوران جدیدى را براى پیشرفت و تحرک آموزشى نوید مى‌دهد.

و …

فهرست مطالب

مقدمه
حلقهٔ مفقودهٔ ارزیابی و تحقیق
شهرگرایی
بالا بودن هزینه سرانهٔ آموزش و پرورش
گران‌باری اولیه
جوانی جمعیت
وسعت احتیاجات و قلّت منابع
بی‌ثباتی دولت‌ها
کمبود اطلاعات و آمار
ناهماهنگی و گسیختگی برنامه‌ریزی
پایان

عنوان : مسائل برنامه ریزى آموزش و پرورش در ایران

فرمت : پاورپوینت

حجم : ۳۵۲ کیلوبایت

تعداد صفحات : ۳۳

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

پاورپوینت مسائل برنامه ریزى آموزش و پرورش در ایران

قیمت فایل فقط ۸,۸۰۰ تومان

خرید

برچسب ها : پاورپوینت مسائل برنامه ریزى آموزش و پرورش در ایران , پاورپوینت مسائل برنامه ریزى آموزش و پرورش در ایران ,دانلود پاورپوینت مسائل برنامه ریزى آموزش و پرورش در ایران , پاورپوینت رایگان نگاهی به مشکلات آموزش و پرورش در ایران ,دانلود پاورپوینت رایگان نگاهی به مشکلات آموزش و پرورش در ایران , پاورپوینت نگاهی به مشکلات آموزش و پرورش در ایران ,دانلود پاورپوینت نگاهی به مشکلات آموزش و پرورش در ایران , دانلود مسا

.

کاربر عزیز در صورت تمایل می توان برای دیدن تمام محصولات رشته علوم تربیتی از این سایت دیدن فرمایید . 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *