پاورپوینت معماری باغهای ژاپنی

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
دسته: معماری
فرمت فایل: pptx
حجم فایل: ۵۶۱۰ کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: ۶۸

دانلود فایل پاورپوینت معماری باغهای ژاپنی،در حجم ۶۸ اسلاید قابل ویرایش،همراه با یک هدیه ویژه معماری منظر هنر و دانشی جدید، نوپا و نا آشنا است که از تلفیق و آمیزش علومی مختلف پدید آمده و ا توجه به موفقیت آن در طراحی و توجه به فضاهای محیطی و بیرونی افراد و همچنین نیاز به ایجاد حس زیبایی در فضاهای شهری، در چند دهة اخیر موفقیتی ویژه و ممتاز کسب کرده است.

قیمت فایل فقط ۶,۰۰۰ تومان

خرید

پاورپوینت معماری باغهای ژاپنی ،در حجم ۶۸ اسلاید قابل ویرایش،همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:
معماری منظر هنر و دانشی جدید، نوپا و نا آشنا است که از تلفیق و آمیزش علومی مختلف پدید آمده و با توجه به موفقیت آن در طراحی و توجه به فضاهای محیطی و بیرونی افراد و همچنین نیاز به ایجاد حس زیبایی در فضاهای شهری، در چند دهة اخیر موفقیتی ویژه و ممتاز کسب کرده است.
اهداف این رشته بر سه زمینه زیبایی شناسی، کارکردی و خواناسازی محیط بر اساس فرهنگ و هویت افراد و جامعه شناخته می شود. (منصوری، ۱۳۸۳) بنابراین با توجه به اهمیت آن از لحاظ هویت بخشی و زیبا سازی به محیط آدمیان، می توان ریشة آن را در قرن ها قبل جستجو کرد و برای شناخت و شناساندن هر چه بیشتر این رشتة نو در ایران، لازم است که تاریخ آن را مورد مطالعه و پژوهش قرار داد.
معماری منظر هنر برنامه ریزی، طراحی، مدیریت، نگهداری، احیاگری زمین و طراحی دست ساخته های بشری است. حوزة این حرفه در بر گیرندة حرفه ها و مباحثی چون معماری، طراحی سایت ها، توسعه حوزه های مسکونی، اصلاح و احیاء محیط زیست، برنامه ریزی و طراحی شهری، طراحی پارک ها و مراکز تفریحی، طراحی منطقه ای و نگهداری از سایت های تاریخی می باشد.
و…

فهرست مطالب:
مقدمه
تعریف معماری منظر
رابطه انسان و طبیعت در جهان بینی ژاپنی
نحوه نگرش به باغ در مکتب باغ سازی ژاپنی
باغهای ژاپنی
باغ و مسکن
انواع باغ های ژاپنی
عناصر باغهای ژاپنی
فلسفه نماد ها
گلها و بوته ها
راه ها
چرا باغهای ژاپنی زیبا و تاثیر گذار هستند
نمونه باغهای ژاپنی
مقایسه باغهای ژاپنی با باغهای اروپایی
تصاویر
منابع

این فایل با فرمت پاورپوینت در ۶۸ اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

هدیه محصول:
فایل WORD باغ ایرانی(۶ صفحه)

قیمت فایل فقط ۶,۰۰۰ تومان

خرید

برچسب ها : پاورپوینت معماری باغهای ژاپنی , دانلود پاورپوینت معماری باغهای ژاپنی , معماری باغهای ژاپنی , معماری منظر , رابطه انسان و طبیعت در جهان بینی ژاپنی , عناصر باغ های ژاپنی , پاورپوینت معماری باغهای ژاپنی , مکتب باغ سازی ژاپنی , پاورپوینت باغ ژاپنی , باغ , مقایسه باغهای ژاپنی با باغهای اروپایی

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *