پاورپوینت نظریه بازمانده ها و مشتقات پارتو

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

پاورپوینت نظریه بازمانده ها و مشتقات پارتو

 پاورپوینت نظریه بازمانده ها و مشتقات پارتو

دسته: علوم اجتماعی
فرمت فایل: pptx
حجم فایل: ۳۲۶ کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: ۴۴

پاورپوینت نظریه بازمانده ها و مشتقات پارتو شامل ۴۴ اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم اجتماعی کاربرد دارد

 

قیمت فایل فقط ۸,۸۰۰ تومان

خرید

پاورپوینت نظریه بازمانده ها و مشتقات پارتو

پاورپوینت نظریه بازمانده ها و مشتقات پارتو شامل ۴۴ اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم اجتماعی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

مسئله پارتو مطالعه منطقی کنش های غیر منطقی است.

پارتو کنش های رامنطقی می داندکه وسایلی متناسب بااهداف رابکاربرندووسایل کاری آنهابا هدفهای موردنظرشان پیوندی منطقی داشته باشدهم ازنظرذهنی وهم ازنظرعینی .این ارتباط منطقی اهداف ووسایل بایدهم ازدیدگاه فاعل وهم ازدیدگاه ناظرکنش منطقی باشد.برعکس وبر که به فاعل اهمیت می دهد.

پارتو برای تحلیل عناصرغیرمنطقی کنش ازمفاهیم ته نشیت ها(بازمانده ها)ومشتقات استفاده می کند. پارتو معتقداست انسانها غالبا منطقی عمل نمی کنندولی به منطقی جلوه دادن رفتارشان سخت گرایش دارند.یعنی می خواهندنشان دهندکه عملشان نتیجه منطقی یک رشته افکاراست.درحالیکه احساسات ریشه دار انسانی که دراین اعتقادات متبلورندانسانها رابه کنش واداشته اند.درواقع ته نشست ها عامل کنش های ماهستنداما نقابی ازمشتقات روی آن می نشیندوبه توجیه منطقی آنها می پردازد.کارجامعه شناسی کنارزدن این نوع نقابهاست.

و …

فهرست مطالب

مقدمه

زندگینامه

نظریه ته نشست ها

انواع فرعی غریزه تدبیر

انواع فرعی طبقه بازمانده های مربوط به جامعه پذیری

انواع فرعی بازمانده یکپارچگی فردووابستگان او

نظریه مشتقات

جامعه شناسی دین

جامعه شناسی معرفت

پایان

عنوان : نظریه بازمانده ها و مشتقات پارتو

فرمت : پاورپوینت

حجم : ۳۲۸ کیلوبایت

تعداد صفحات : ۴۴

قیمت فایل فقط ۸,۸۰۰ تومان

خرید

برچسب ها : پاورپوینت نظریه بازمانده ها و مشتقات پارتو , پاورپوینت نظریه بازمانده ها و مشتقات پارتو , دانلود پاورپوینت نظریه بازمانده ها و مشتقات پارتو , پاورپوینت رایگان نظریه بازمانده ها و مشتقات پارتو , پاورپوینت بازمانده ها و مشتقات از نظر پارتو , پاورپوینت نظرات پارتو , دانلود نظریه بازمانده ها و مشتقات پارتو , نظریه بازمانده ها و مشتقات پارتو , تحقیق نظریه بازمانده ها و مشتقات پارتو

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *