پاورپوینت نظریه شخصیت اوتو رانک

28اکتبر - by adminProj - 0 - In روان شناسی علوم انسانی
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

پاورپوینت نظریه شخصیت اوتو رانک

پاورپوینت نظریه شخصیت اوتو رانکدسته: روان شناسی
بازدید: ۳ بار
فرمت فایل: pptx
حجم فایل: ۳۱۸ کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: ۴۲

پاورپوینت نظریه شخصیت اوتو رانک شامل ۴۲ اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان روانشناسی کاربرد دارد

قیمت فایل فقط ۸,۸۰۰ تومان

خرید

پاورپوینت نظریه شخصیت اوتو رانک

پاورپوینت نظریه شخصیت اوتو رانک شامل ۴۲ اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

اوتو رانک در وین در یک خانواده سطح پایین متولد شد. پدرش مردی دائم الخمر و بی سواد بود و به همین دلیل رانک جوان تصمیم گرفت که خود را از قید وی آزاد کند. او نام خانوادگی خود را که روزنفلد Rosenfeld بود به رانک تغییر داد. از همان سال های جوانی برای یاری رساندن به مادر خود مجبور به کار بود، ولی در عین حال مطالعه را فراموش نکرد و از این طریق با فروید و کارهای او آشنا شد. آلفرد آدلر پزشک خانوادگی آنها بود و او اسباب آشنایی رانک جوان و فروید را فراهم کرد. در آن زمان رانک بیست و دو ساله بود و مقاله ای را که تحت عنوان «هنرمند» نوشته بود به فروید تقدیم داشت.

این آشنایی موجب شد که فروید بدل به حامی و پدر خوانده او شده و رابطه ای را که رانک هرگز با پدر خود نداشت با او برقرار کند.

رانک به همراه هانس ساکز (Hans Sachs) افراد غیر پزشک محفل اولیه رونکاوان بودند. به کمک فروید بود که توانست در ۱۹۱۲ دکترای خود را از دانشگاه وین دریافت کند. دیگر روانکاوان، آشکارا به رابطه نزدیک آنها حسادت می ورزیدند و ارنست جونز در اثر خود تصویری مخدوش از علل گسسته شدن رابطه فروید و رانک به دست می دهد.

از نظر فروید، رانک جانشینی ایده آل برای او بود. پسران وی این شایستگی را نداشتند و هر یک از یارانش نیز زمانی که به او پیوستند مردانی کامل بودند. اما رانک تنها کسی بود که فروید به او زندگی دوباره بخشیده بود.

و …

فهرست مطالب

مقدمه
نظریه رانک
انواع شخصیت
شخصیت سازشکار
شخصیت روان نژند
شخصیت خلاق
مفاهیم اصلی دیدگاه رانک
پایان

عنوان : نظریه شخصیت اوتو رانک

فرمت : پاورپوینت

حجم : ۳۲۰ کیلوبایت

تعداد صفحات : ۴۲

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

پاورپوینت نظریه شخصیت اوتو رانک

قیمت فایل فقط ۸,۸۰۰ تومان

خرید

برچسب ها : پاورپوینت نظریه شخصیت اوتو رانک , پاورپوینت نظریه شخصیت اوتو رانک , دانلود پاورپوینت نظریه شخصیت اوتو رانک , دانلود نظریه شخصیت اوتو رانک , نظریه شخصیت اوتو رانک , تحقیق نظریه شخصیت اوتو رانک , دانلود تحقیق نظریه شخصیت اوتو رانک , پروژه نظریه شخصیت اوتو رانک , دانلود پروژه نظریه شخصیت اوتو رانک , روانشناسی , دانلود پاورپوینت , دانلود روانشناسی , دانلود پاورپوینت روانشناسی

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *