پروژه کارآفرینی تولید قند کبریتی

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

پروژه کارآفرینی تولید قند کبریتیدسته: طرح های توجیهی
بازدید: ۷ بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: ۶۳۱ کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: ۳۳

پروژه کارآفرینی تولید قند کبریتی در ۳۳ صفحه ورد قابل ویرایش

 

قیمت فایل فقط ۳,۰۰۰ تومان

خرید

 

پروژه کارآفرینی تولید قند کبریتی (با ظرفیت ۱۱۰۰ تن در سال)

مقدمه :

با توجه به اینکه قند کله از شکر که به صورت سنتی انجام می گرفت دارای مشکلات بهداشتی بوده و مورد تأیید اداره بهداشت نمی باشد و مدت ها است که از احداث واحدهای جدید جلوگیری به عمل می آید. لذا تولید قند پرسی برطرف کننده این مشکلات خواهد بود.

در این روش که کلیه مراحل تولید توسط ماشین انجام می گردد. نه تنها مقدار قابل توجهی از ریخت و پاش شکر جلوگیری می گردد بلکه درصد پرت آن در ۱۰۰% راندمان بسیار ناچیز و اندک است و از طرفی با تولید ۱۱۰۰ تن قند در این طح می تواند مقداری از نیاز کشور را تأمین نماید.

۱ – ۲ نام کامل طرح و محل اجرای آن :

تولید قند کبریتی با ظرفیت ۱۱۰۰ تن در سال

محل اجرا :

۱ – ۳ – مشخصات متقاضیان :

نامنام خانوادگیمدرک تحصیلیتلفن

۱ – ۴ – دلایل انتخاب طرح :

توجه به خودکفایی این صنعت در دولت و همجنین نیاز بازار داخلی به تولید این محصول با توجه به این که تولید قند کبریتی می تواند به رشد و شکوفایی اقتصادی کشور کمکی هر چند کوچک نماید و با در نظر گرفتن علاقه خود به تولید های کارگاهی این طرح را برای اجرا انتخاب کرده ام.

۱ – ۵ میزان مفید بودن طرح برای جامعه :

این طرح از جهات گوناگون برای جامعه مفید است ، شکوفایی اقتصادی و خودکفایی در تولید یکی از محصولات ، سوددهی و بهبود وضعیت اقتصادی ، اشتغالزایی ، استفاده از نیروی انسانی متخصص در پرورش کالای داخلی و بهره گیری از سرمایه ها و داشته های انسانی در بالندگی کشور .

۱ – ۶  – وضعیت و میزان اشتغالزایی :

تعداد اشتغالزایی این طرح ۱۳ نفر میباشد .

تاریخچه و سابقه مختصر طرح :

انواع شکر و محصولات وابسته به آن

مواد قندی طبیعی

قندها یا ساکاریدها ، ساده‌ترین کربوهیدراتها هستند. قندها به قندهای ساده یا مونوساکاریدها ، دی‌ساکاریدها و پلی‌ساکاریدها طبقه ‌بندی می‌شوند. اکثر قندها در طبیعت وجود دارند. بعضی از آنها ساختار بدن سلولهای زنده را تشکیل می‌دهند و برخی طبیعت را می‌سازند. با مواد قندی موجود در طبیعت آشنا می‌شویم.

مونوساکاریدها

فرمول ساده یا تجربی برای همه قندها است.

گلوکز

جزء تک قندی‌هاست. گلوکز ، قند خون یا قند انگور (گلایکیس در فرهنگ یونانی به معنی شیرین) که به دکستوز موسوم است، یک پنتاهیدروکسی هگزانال است و در خانواده آلدوزهگزوزها جای دارد. گلوکز به صورت طبیعی در بسیاری از میوه‌ها و گیاهان و با غلظتی در گستره ۰٫۰۸% تا ۰٫۱% در خون انسان وجود دارد.

فروکتوز

ایزومر کتوهگزوزی گلوکز ، فروکتوز می‌باشد. فروکتوز ، شیرین‌ترین قند طبیعی است. فروکتوز نیز در بسیاری از میوه‌ها و در عسل وجود دارد. فروکتوز در فرهنگ لاتین به معنی میوه است.
ریبوز

قند طبیعی مهم دیگر ، ریبوز است. این قند ، واحد ساختاری ریبونوکلئیک اسیدها می‌باشد.

دی‌ساکاریدها

دی‌ساکارید از ترکیب دو مونوساکارید از طریق تشکیل یک پل ‌اتری (معمولا استال) بدست می‌آید.

ساکارز

ساکارز یک دی‌ساکارید حاصل از گلوکز و فروکتوز است. ساکارز ، قندمعمولی ، یکی از مواد شیمیایی طبیعی است که بدون تغییر مصرف می‌شود؛ (آب و NaCl مثالهای دیگری هستند.) مصرف سالانه ساکارز در آمریکا در حدود ۴۵ کیلوگرم برای هر نفر است. ساکارز از نیشکر و چغندرقند استخراج می‌شود و فراوانی طبیعی آن بین ۱۴ تا ۲۰ در‌صد است. ساکارز در بسیاری از گیاهان دیگر با غلظت کمتر نیز یافت می‌شود. تولید جهانی ساکارز در حدود ۷۰ تریلیون کیلوگرم در سال است و کشورهایی هستند (مانند کوبا) که اقتصاد آنها بستگی به قیمت ساکارز دارد.

ساختمان ساکارز از رفتار شیمیایی در هیدرولیز اسیدی و تبدیل آن به گلوکز و فروکتوز مشخص می‌شود. ساکارز یک قند غیر کاهنده است. تشکیل اوسازون نمی‌دهد و موتاروتاسیون در آن صورت نمی‌گیرد. این پدیده‌ها ، مشخص می‌کند که دو واحد مونوساکارید توسط یک پلی‌استال از طریق کربنهای آنومری بهم متصل شده‌اند. لذا دو عامل همی‌استالی حلقوی یکدیگر را محافظت می‌کنند.

پراش اشعه ایکس این فرضیه را تایید می‌کند. ساکارز دی‌ساکاریدی است که در آن فرم D – α – گلوکز به D – β – فروکتوز فورانوز متصل شده است.

 

قیمت فایل فقط ۳,۰۰۰ تومان

خرید

 

 

.

 

 

مقاله در مورد پروژه کارآفرینی تولید قند کبریتی – مگ ایران

mag-iran.com/مقاله-در-مورد-پروژه-کارآفرینی-تولید-قن.htm
پروژه کارآفرینی تولید قند کبریتی. با ظرفیت ۱۱۰۰ تن در سال ۱- ۱ مقدمه : با توجه به اینکه قند کله از شکر که به صورت سنتی انجام می گرفت دارای مشکلات بهداشتی …

پروژه کارآفرینی تولید قند کبریتی – فروش آنلاین مقالات، …

www.irdaneshjoo.com/product/784/پروژه-کارآفرینی-تولید-قند-کبریتی
خلاصه پروژه محصول: پروژه کارآفرینی تولید قند کبریتی سرمایه گذاری کل پروژه: ۳۴۶۳٫۳ میلیون ریال برآورد نیروی انسانی: ۱۳ نفر جهت مشاهده ی جزئیات بیشتر بر …

دانلود رایگان طرح توجیهی ,پروژه کارآفرینی تولید قند …

www.newbp.ir/post/338/پروژه-کارآفرینی-تولید-قند-کبریتی-قند-حبه-ای
clean modern and responsive eCommerce html template with free support.

دانلود مقاله – پروژه کارآفرینی تولید قند کبریتی با ظرفیت …

moradl.cloudsite.ir/پروژه-کارآفرینی-تولید-قند-کبریتی-با-ظر/
با آرزوی بهترینها برای شما عزیزان نام محصول دانلودی: پروژه کارآفرینی تولید قند کبریتی با ظرفیت ۱۱۰۰ تن در سال درجه کیفی و رضایت از دانلود:عالی.

دانلود پروژه کارآفرینی طرح تولیدی قند كبریتی – آپارات

www.aparat.com/v/KwdCP/دانلود_پروژه_کارآفرینی_طرح_تولیدی_قند_كبریتی
۳ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – دانلود پروژه کارآفرینی طرح توجیهی در www.karfarini.ir دانلود پروژه کارآفرینی طرح تولیدی قند كبریتیwww.karfarin.ir دانلود پروژه کارآفرینی …

دانلود پروژه کارآفرینی تولیدی دستمال کاغذی

nikoseresht.net/دانلود-پروژه-کارآفرینی-تولیدی-دستمال/
۱۸ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. – دانلود پروژه کارآفرینی تولیدی دستمال کاغذی. … نوع تولیدات وظرفیت : انواع دستمال کاغذی با ظرفیت ۱۰۰۰ تن … دانلود پروژه کارآفرینی تولید قند کبریتی (۰); دانلود پروژه کارآفرینی تاسیس و راه اندازی فروشگاه زنجیره ای (۰) …

(طرح توجیهی) طرح توليدي قند كبريتي – دانلودستان پروژه …

www.karfarin.ir/post/106
دانلودستان پروژه کارآفرینی-دانلود پروژه – دانلود پروژه کارآفرینی (طرح توجیهی) طرح توليدي قند كبريتي – کسب در آمد را شروع کنید(دانلود ۶۰ پروژه کارآفرینی به …

ارائه طرح توجیهی تولید انواع قند کله و حبه – قند کله – ایران …

iran-tejarat.com › خدمات › مشاوره
ارائه طرح توجیهی تولید انواع قند کله و حبه. خراسان جنوبی … طرح توجیهی تولید خالص سازی و بسته بندی نمک طعام طرح توجیهی تولید خرما و قند مایع … قندکبریتی.

پروژه کارافرینی | دیتاها | پروژه کارآفرینی, گزارش کارآموزی, …

dataha.net/tag/پروژه-کارافرینی/
پروژه کارآفرینی تولید قند کبریتی. با توجه به اینکه قند کله از شکر که به صورت سنتی انجام می گرفت دارای مشکلات بهداشتی بوده و مورد تأیید اداره بهداشت نمی …

دانلودستان پروژه کارآفرینی-دانلود پروژه – مطالب ابر …

karfarin.mihanblog.com/post/tag/بیزینس+پلن

دانلود پروژه کارآفرینی طرح تولید میل گاردان · دانلود پروژه کارآفرینی طرح توجیهی تولید انواع نخ پروپلین · دانلود پروژه کارآفرینی طرح تولیدی قند كبریتی.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *